צור קשר: info@r-c.co.il  |  טלפון 08-9495555
icon facebok icon instgram icon shopping icon youtube small  :stay connected

חברי מועדון נהנים יותר! 20% הנחה על כל טיפולי הספא הצטרפו עכשיו

טיפולי ספא

המאה ה-21 היא המאה שבה כולנו רוצים להיות יפים  יותר מטופחים יותר ובריאים יותר. במאה ה-21 יש שגשוג של טיפולי ספא שונים שנועדו להעניק כוחות מחודשים לגוף ולנפש.

היום  בעידן המאה ה-21 שבה אנו חיים בשגרת חיים  מלחיצה ומתישה , טיפולי ספא הם כמו זריקת מרץ לגוף ולנפש . טיפולי הספא השונים ידועים כטיפולים שמזרימים כוחות חדשים לגוף ולנפש , מעוררים את הגוף העייף ומזרימים אנרגיות חדשות לנפש.

טיפולי ספא כבר אינם מיועדים רק לעשירים מבינינו , היום כל שכבות האוכלוסיה יכולים להנות מטיפולי ספא מפנקים ומשחררים , היום מרכזי הספא  השונים מציעים טיפולי ספא שונים במחירים סבירים שווים לכל נפש.

טיפולי ספא אינם טיפול רפואי חדשני, טיפולי ספא היו מוכרים כבר לפני אלפי שנים, אך בעבר יכלו להנות מהם רק בני  מלכים ובני עשירים . טיפולי ספא הם טיפולים שיש להם יתרונות ברורים שהם :

  • שמירה על תפקוד תקין של מערכות הגוף השונות
  • הזרמת כוחות ואנרגיות חדשים לגוף המותש והעייף 
  • שחרור הנפש ומתן תחושה של שלווה ורוגע לנפש

ספא ורפואה אלטרנטיבית 

היום ניתן למצוא מגוון עצום של טיפולי ספא מסוגים שונים שנועדו למטרות שונות, יש טיפולי ספא המשתייכים לזרם הרפואה האלטרנטיבית (כמו שיאצו רפלקסולוגיה ועוד) יש טיפולי ספא שמתרכזים בביצוע עיסויים מסוגים שונים , ויש טיפולי ספא המתרכזים בענף הקוסמטיקה .

יש אנשים שמגיעים לספא כדי לקבל  עיסוי מעורר , יש כאלו שמגיעים לספא כדי לקבל טיפול שיאצו שמעורר את האנרגיות בגוף, ויש כאלה שמגיעים לספא כדי לקבל טיפול קוסמטי לפנים.

טיפולי ספא צריכים להתבצע ע"י צוות מקצועי ומיומן שיש לו נסיון רב בתחום.  אצלנו ברפאל סנטר תוכלו למצוא צוות מקצועי ומיומן שיש לו נסיון רב בביצוע טיפולי ספא שונים.

רפאל סנטר הוא ספא יוקרתי ומפנק המעניק ללקוחותיו חוויה מפנקת ומענגת של טיפולי ספא באווירה רגועה ומשחררת .  ביקור בספא שלנו הוא חוויה בלתי נשכחת