צור קשר: info@r-c.co.il  |  טלפון 08-9495555
icon facebok icon instgram icon shopping icon youtube small  :stay connected

חברי מועדון נהנים יותר!  הצטרפו עכשיו

עיסוי פנים בספא רפאל סנטר מתבצע כאשר המטופל שכוב על מיטת הטיפולים במצב נינוח במיוחד, כשברקע מתנגנת לה מוסיקה מרגיעה ובחלל החדר מתפזרים להם ניחוחות שמנים וצמחים משכרים. כל שנותר למטופל כרגע הוא לעצום עיניים ולהתמסר למגע הרך המשחרר והנעים של עיסוי הפנים.יתרונות עיסוי הפנים.

עיסוי פנים ברחובות יתרונות רבים שכן התנועות הסיבוביות הרכות בהן הוא מתבצע ממריצות את הדם באזור הפנים, הראש והצוואר. הזרמת הדם הופכת את העור להיות זוהר, צעיר יותר, חיוני ורענן. בנוסף, השילוב של עיסוי הפנים יחד עם עיסוי הקרקפת המענג משחרר איזו אנרגיה בתוך הגוף כולו ומקנה למטופל רוגע ושלווה אמתית.

יתרון נוסף לעיסוי הקרקפת הוא הזרמת הדם אל תוך שורשי השיער שלנו דבר המעניק לשיער מראה חי, מלא ברק גמישות ורכות וכן זרימה תקינה ובריאה של דם אל שורש השערה שלנו מביא גם לחיזוק שורשי השיער ועשוי במקרים מסוימים לסייע במצבים של נשירת שיער. כמו כן שמן השקדים החודר אל תוך הקרקפת מסייע בריכוך עור הקרקפת ומניעת יובש בה.

עיסוי פנים וקרקפת-כשמתחשק משהו נעים

בניגוד לעיסויים אחרים ושאר טיפולי הגוף בספא רפאל סנטר, עיסוי פנים בספא רפאל סנטר משלב מספר רב של אלמנטים. מלבד היותו טיפול בעל יתרונות קוסמטיים ובריאותיים הנראים לעין יש בו גם חוויה מוחלטת של פינוק.

אם אתם מאנשים שאוהבים מגע באופן כללי ותמיד מחפשים מישהו באזור שפנוי לעשות לכם "נעים" עיסוי פנים וקרקפת הוא לגמרי העיסוי בשבילכם. משך עיסוי הפנים הוא יחסית קצר אך מאוד קולע, הוא נמשך כ- 25 דק' והוא יכול להוות תוספת קלאסית לכל אחד מהעיסויים ברשימת טיפולי הגוף שלנו בספא רפאל סנטר, לדוגמא: עיסוי רילקסיישן אשר הייחודיות שלו מתבטאת בתנועות עיסוי ארוכות ועדינות במיוחד לאוהבי המגע המלטף.

עיסוי הרילקסיישן שלנו נמשך כ-50 דקות ומושלם יהיה לשלב בסופו 25 דקות של עיסוי פנים וקרקפת על מנת להעניק לגוף והנפש שלכם בדיוק את מה שהם היו זקוקים לו.

לקביעת תורים ולפרטים נוספים על עיסוי פנים ברחובות ועוד מגוון טיפולי הגוף והיופי בספא רפאל סנטר חייגו: 08-9495555

  • 1
  • 4
  • 5
  • 2
  • 3