צור קשר: info@r-c.co.il  |  טלפון 08-9495555
icon facebok icon instgram icon shopping icon youtube small  :stay connected

חברי מועדון נהנים יותר! 20% הנחה על כל טיפולי הספא הצטרפו עכשיו

שקט נפשי

מחקרים מגלים כי ככול שיש לנו יותר דברים ושפע, כך אנו דואגים יותר. עיסויים וטיפולים עוזרים המון כדי להשכיח את הטרדות ולהביא קצת שקט לגוף ולנפש. אין כמו יום ספא כדי לשכוח מהכול ולהתעודד.

למרות כל הפינוקים שהביאו לנו החידושים המודרניים, עדיין יום כיף בספא יכול לשמח אותנו עד מאוד. המרדף היומיומי אחרי מותרות כמו רכב חדש, בגד יקר או בית מרווח גורמים לנו להיות לחוצים ומוטרדים יותר ויותר.

דרוש מגע נעים

המגע הוא צורך ראשוני ובסיסי. כולנו זקוקים למגע כדי להרגיש טוב יותר וכדי לחוש את העולם. מסיבה זו הטיפולים והעיסויים השונים מבוססים כולם על מגע בכול איבר בגוף. מסאג' שבדי, תאילנדי, ספורט ועד שיאצו ועיסוי בשמנים, כולם מתעסקים בחיבור בין הגוף והנפש. הגוף האנושי דורש מגע וחום אנושי שמעניק לו מרגוע לגוף ונחמה גם לפן הנפשי. מומחים טוענים כי גוף האדם מאמץ מסרים הכרוכים במגע האופן גדול הרבה יותר מאשר אילו המילוליים, לכן מגע עוזר לחוש רוגע בצורה קלה יותר.

תדירות העיסויים

העיסויים נועדו לעזור לגוף להיפתר מהלחצים ומהמתחים המצטברים בו מבחינה פיזית ונפשית. ככול שהגוף נינוח יותר, כך הוא פנוי יותר להקדיש מאמצים לבריאות. המערכת החיסונית מתחזקת הרבה יותר. אדם המקדיש לעצמו שגרה בה הוא הולך לעיסוים וטיפולים על בסיס קבוע, הוא אדם שחש טוב יותר ובריא יותר מהיתר. פנקו עצמכם בעיסוי אחת לחודש ותזכו לשקט נפשי גדול יותר. פנו לעצמכם שעה רק בשבילכם, בלי רעש, בלי בלגן ובלי לחץ. פשוט ליהנות מהרגע ולשכוח מהכול.

לבחור את הטיפול המתאים

כדי לבחור את הטיפול המתאים, יש צורך להכיר את הטכניקה של כל אחד מהם ואת היתרונות שלהם עבורכם. מעבר לכך, חשוב לוודא שהמעסה או המטפל מוסמך ובעל ניסיון. המעסים בחמאם ספא רפאל סנטר מקצועיים ומעניקים מבחר רב של עיסויים. החמאם הטורקי שבמקום מופעל על ידי מעסים מיוחדים בעלי הכושר הפיזי להפיק את המירב מהגוף שלכם. ישנן חבילות ספא ייחודיות לזוגות כדי שהחוויה תתעצם אפילו יותר. חבילות אחרות כוללות מגוון טיפולים, ארוחות ופינוקים נוספים. מועדון הלקוחות של רפאל סנטר מפתיע במיוחד.

מה לובשים בזמן העיסוי?

עיסויים המצריכים משיכה בשמן מחייבים להישאר עם תחתונים בלבד. אחרת השמן נספג בבגדים וכל הרעיון הולך לאיבוד. במידה והדבר יביך אתכם, תאלצו לוותר מראש על עיסויים כמו עיסוי ארומטי, עיסוי שוודי, עיסוי רקמות ועוד. הטיפולים שכן מאפשרים לבוש מלא הם טווינה, שיאצו ועיסוי תאילנדי. בכול שלב בכל טיפול אפשר לבחור להישאר עם מגבת או בגדים תחתונים. עוד לפני הטיפול, המטפל משתף את המטופל תהליך ומיידע אותו. המטופל מצידו יכול לשתף פעולה או לבחור לשתף פעולה באופן חלקי. את השירות המקצועי והאיכותי מקבלים במרכז ספא רפאל סנטר