צור קשר: info@r-c.co.il  |  טלפון 08-9495555
icon facebok icon instgram icon shopping icon youtube small  :stay connected

חברי מועדון נהנים יותר!  הצטרפו עכשיו

ספא רפאל סנטר עושים מקום למועדוני הכושר והקרוספיט

אצלנו בספא רפאל סנטר ניתן למצוא מגוון רחב של חבילות שונות של ימי כיף לחברות / חברים, ארגונים, מקומות עבודה מסיבות רווקים ועוד. החל מעכשיו ניתן לתאם ימי כיף בספא משולבים סדנאות גם לקהל מכוני הכושר ומועדוני הקרוספיט. חברי מועדוני הכושר המעוניינים לרענן קצת את סדר היום שלהם, מעוניינים לצאת קצת מתבנית האימונים הקבועה-זוהי בדיוק החבילה עבורכם.

החבילה החדשה מותאמת לספורטאים וניתן לשלב בה אימון ספורטאים או אימון רפואי מקצועי המבוצעים שניהם על ידי מטפל או מטפלת המוסמכים לטפל באנשים העוסקים בפעילות גופנית באופן קבוע ואף בפציעות ספורט כאלו ואחרות. בחבילת מועדוני הכושר שלנו ניתן כמובן לשלב גם את חוויית החמאם הטורקי הקבוצתית שלנו. חווית החמאם ייחודית ומגבשת ומעניקה גוון נוסף לשגרת האימונים של קהל הספורטאים המבקרים באותו היום.

מתפנקים ומתעדכנים

כנהוג בימים כיף של ארגונים ומקומות עבודה את ימי הכיף למועדוני הכושר והקרוספיט בספא רפאל סנטר ניתן לשלב יחד עם השתלמות ותכנים המיועדים לחברי הקבוצה.

ניתן להזמין מראש את חדר ההרצאות שלנו ולקיים בו סדנאות, הדרכות, קורסים מקוצרים לחברי וחברות הקבוצה. כמו כן ניתן להזמין מראש את הסטודיו המאובזר שלנו לצורכי אימון או העשרה של חברי הקבוצה.

רפאל סנטר מתאים את עצמו אליכם

במסגרת ימי כיף והשתלמויות למועדוני הקרוספיט והכושר בספא רפאל סנטר ניתן להזמין מראש כיבוד וארוחות בריאותיות לפי דרישה: עתיר חלבונים, נטול גלוטן ועוד.

כמובן שימי כיף, גיבוש או סדנאות למועדוני הכושר והקרוספיט כוללים מגוון רחב של טיפולים לבחירה הכוללים שימוש יומי במתחם החמאם שלנו כולל כיבוד קל, שתיה חמה וקרה ועוד.

כל מגוון הטיפולים במסגרת ימי הכיף לחברי מועדוני הכושר והקרוספיט יינתנו במחירים מיוחדים ובלעדיים להם. ימים כאלו כדאי ומומץ להכניס לשגרת וללוח הזמנים הקבוע של המועדון ואולי להפוך את היום הזה למסורת חודשית בה מפנים יום אחד לטובת שחרור, הרגעה ופינוק לצד העשרה ולמידה.

אימוני קרוספיט ברפאל סנטר

לקבלת מידע נוסף על חבילות למועדוני הכושר והקרוספיט או לבניית חבילה מותאמת אישית לצרכים שלכם חייגו: 08-9495555