צור קשר: info@r-c.co.il  |  טלפון 08-9495050
icon facebok icon instgram icon shopping icon youtube small  :stay connected

חברי מועדון נהנים יותר! 20% הנחה על מגוון טיפולים הצטרפו עכשיו

עיסוי לנשים לאחר לידה ובמהלך ההיריון

עיסוי לנשים לאחר לידה ובמהלך ההיריון

תשעה חודשים שדאגת לעוברך וטיפחת אותו במסירות טוטאלית. כעת, לאחר הלידה המרגשת, הגיע הרגע שלך לטפח את עצמך עם עיסוי לנשים לאחר לידה. ישנן המון נשים לאחר הלידה, שמרגישות אשמות על כך שהן רוצות להתפנק ולהקדיש גם זמן לעצמן. לעיסוי אמנם ישנו מימד מפנק, אך הוא גם תורם באופן ישיר לשיקום הגוף לאחר הלידה. אנחנו ב"ספא רפאל סנטר", מזמינים גם אותך להקדיש שעה אחת לעצמך – שעה שבה את וגופך במרכז. 

מהם היתרונות של עיסוי לנשים לאחר לידה?

  • ניקוי רעלים מהגוף
  • המרצת זרימת הדם ברקמות
  • הפחתת הצטברות נוזלים
  • שיפור גמישות העור
  • הפחתת בצקות ונפיחות
  • שיכוך כאבים באזורים שונים בגוף
  • שיפור מצב הרוח והתחושה הכללית

"העיסוי מסייע גם בשיפור מצב הרוח?"

בהחלט. כידוע, תקופת ההיריון היא תקופה לחוצה. ישנן נשים שמעידות על חרדת בריאות, תחושת דכדוך, לחצים המורגשים באזורים שונים בגוף ולעתים גם עצבות. תחושות אלו לרוב חולפות עם הלידה, אך ישנן נשים שמרגישות בירידה במצב רוחן גם לאחר הלידה. השידוך שבין מעסה מנוסה ובין טכניקת עיסוי מתאימה, יוצר הטבה בתחושה הכללית ובמצב הרוח.  

כמו כן, ישנן המון נשים לאחר הלידה שמרגישות לא נוח בגופן. כתוצאה מכך, ישנה ירידה במצב הרוח. העיסוי יכול לתרום לחיבור של האישה לגופה, להעצמת הנשיות ולתחושה הכללית. זכרי: כשאת נינוחה, שלווה ומאוזנת יותר, קל לך יותר להתמסר לגידולו של התינוק. 

"עיסוי חזק מתאים לנשים בהריון או לאחר לידה?"

לכל אישה ישנן העדפות שונות – חלקן אוהבות עיסוי עדין וחלקן מעדיפות עיסוי אינטנסיבי יותר. בתקופת ההיריון ולאחר הלידה, העיסוי המומלץ הוא עיסוי עדין יותר. מדובר על תקופה שבה הגוף מסתגל לשינויים (גם במשך ההיריון וגם לאחר הלידה), כך שהמגע חייב להיות מבוקר ועדין ככל הניתן. לפני העיסוי, יתבצע תיאום ציפיות מלא אל מול המעסה, כך שתוכלי לציין את העדפותיך, רגישויות וכאבים באזורים שונים. בהתאם, המעסה יתכנן את מהלך העיסוי במטרה להבטיח שחרור והטבה.

"אני כרגע בהריון. האם אוכל לתאם עיסוי אצלכם?"

עוד הרבה לפני שחשוב לנו לפנק אותך, חשוב לנו לשמור על בריאותך ועל בריאות העובר. לכן, אנו מקבלים אלינו באהבה ובזרועות פתוחות נשים הריוניות, אך החל משבוע 15 בלבד להריון (וכל עוד ההיריון תקין). את מוזמנת לפנות אלינו כבר עכשיו, ונשמח לייעץ באובייקטיביות האם כדאי או לא לתאם עיסוי. 

"מהו מחירו של עיסוי לאחר לידה?"

מחיר העיסוי תלוי בסוג העיסוי הנבחר ובאורכו, עיסוי סטנדרטי אורך 50 דקות אך נשים שרוצות להאריך את הפינוק, יוכלו בתוספת תשלום סמלית ליהנות מ-25 דקות נוספות של עיסוי משחרר, ממלא ומרגיע. 

במהלך ההיריון או לאחר הלידה – אנחנו ב"ספא רפאל סנטר" נשמח לארח גם אותך! לתיאום עיסוי, פני אלינו עוד היום – 08-9495050