צור קשר: info@r-c.co.il  |  טלפון 08-9495555
icon facebok icon instgram icon shopping icon youtube small  :stay connected

חברי מועדון נהנים יותר! 20% הנחה על כל טיפולי הספא הצטרפו עכשיו

מלך האימונים : אימון רצועות TRX

לפני מספר שנים נכנסו לחיינו שתי רצועות תמימות לכאורה העונות לשם רצועות TRX.
לא חלף זמן רב עד שהטרנד התפשט לו בארץ ובעולם וכבש את הגינות הציבוריות חדרי הכושר, ומרכזי החוגים בארץ. אימון כושר באמצעות רצועות ה-TRX נחשב אימון פונקציונאלי.

אימון פונקציונאלי הוא אימון כושר גופני הפועל על מספר שרירים בו זמנית ובאימון הזה ספציפית הכל נעשה באמצעות שני אביזרים בלבד-רצועות ה-TRX והגוף שלנו.

את רצועות ה-TRX המציא חייל מארינס אמריקאי אשר ניסה לייצר עבורו ועבור חבריו מכון כושר נייד או אביזר לאימון כושר אשר ניתן יהיה להשתמש בו בכל מקום ובכל זמן וכמובן, לא יתפוס מקום ויהיה קל לנייד אותו בנסיעות בין הבסיסים והאימונים ובכך הפך ממציא ה-TRX את הגוף שלו לחדר כושר נייד ועל הדרך גם את אימון הכושר הפונקציונאלי הנפוץ והאהוב ביותר על המתאמנים והמתאמנות בשנים האחרונות.

אז איך זה בעצם עובד?

התהליך שקורה בגוף שלנו למעשה במהלך אימון TRX הוא שהגוף שלנו עצמו משמש כמשקולת לצורך האימון ובאמצעות שינוי מיקום הרצועות ותנוחות הגוף השונות. ניתן לעבוד על שריר אחד מסוים או על כמה במקביל.
את הרצועות תולים בזווית אלכסונית לכיוון המתאמן וככל שהזווית של הרצועות תהיה חדה יותר כך ההתנגדות על השרירים תהיה גדולה יותר. אימון TRX על פניו נראה אימון פשוט וקל אך אל תתנו לצמד הרצועות האלו להטעות אתכם. אימון TRX מוכרח להתבצע על ידי מאמן או מאמנת כושר מוסמכים בלבד שכן אימון והפעלה או יציבה לקויה של הגוף או אפילו עצימות גבוהה מדי של אימון עלולים לגרום לנזק ממשי ברקמות כגון: קרע בשריר, פציעות ברך ועוד. לוח החוגים של ספא רפאל סנטר כולל מגוון רחב של חוגים לכל קשת הגילאים והמטרות ויחד עם זאת גם צוות מוסמך של מאמנות כושר מקצועיות ומוסמכות לאימון TRX בסטודיו המאובזר והמחודש שלנו.

יתרונות ה-TRX

אימוני TRX משתלבים היטב בנוף הסטודיו לחוגים שלנו בספא רפאל סנטר. חלק מהמוטו שלנו בספא רפאל סנטר לשמירה על אורח חיים בריא ואימוני ה-TRX הם דוגמא קלאסית לכך.
אימוני TRX בסטודיו ספא רפאל סנטר מתאימים למי שהמטרה שלה באימון היא חיטוב והצרת היקפים, למי שרוצה לחזק שרירים ואפילו למי שנמצאת רוב היום בישיבה מול המחשב או עמידה ממושכת ומעוניינת פשוט להניע את הגוף, לשמור על שרירים ומפרקים פעילים במטרה להמשיך לנוע ולשמור על כושר גופני בסיסי ותקין.

באימון רצועות TRX אתן תופסות שתי ציפורים במכה לפעמים אפילו שלוש.

בניגוד להרמת משקולות אשר בהן ההתמקדות היא רק בשרירי הידיים למשל, בתרגילים מסוימים באימון TRX תוכלי לעבוד על הידיים ובמקביל על הירכיים או שרירי הבטן. יתרון מובהק נוסף באימון כושר קבוצתי הוא הגיון והכיף שמפגש עצמו והתמיכה ההדדית שלכן אחת בשנייה.

שיעור TRX קבוצתי זו הזדמנות מצוינת לקבוע יום או יומיים קבועים בשבוע עם קבוצת החברות שלך ולהיפגש אצלנו בסטודיו ספא רפאל סנטר לשיעור שהוא גם מפגש חברתי וגם אימון כושר קבוצתי.

בנוסף, אצלנו בספא רפאל סנטר מאמינים בחשיבות של התמדה בשיעורי הסטודיו ולכן אצלנו בספא תוכלי לרכוש כניסה חד פעמית לאחד מהשעורים שלנו אך גם לרכוש לעצמך כרטיסייה ובה מספר שיעורים אשר מוזילה משמעותית את עלות השיעורים.

לתאום שיעור ניסיון חייגי 08-9495555