צור קשר: info@r-c.co.il  |  טלפון 08-9495555
icon facebok icon instgram icon shopping icon youtube small  :stay connected

חברי מועדון נהנים יותר!  הצטרפו עכשיו

איך לבחור נכון מסיכה לפנים?

הצעד הראשון והבסיסי ביותר בשמירה על היגיינת עור הפנים שלנו הוא שימוש יומיומי קבוע במסכת פנים.

בשוק קיימים סוגים רבים של מסכות לפנים, מסיכות פנים ללילה, מסיכות פנים ליום, מסיכות לטיפול נקודתי זמני ועוד, החשיבות שבבחירת מסיכה לפנים בצורה מדויקת עבורך היא גדולה כיוון שאף אחד מאתנו לא רוצה להתהלך עם עור אדמומי מחוספס או מגורה כתוצאה מבחירה שגויה של מסיכת פנים.

את לא דומה לאף אחת אחרת

פגשת הבוקר חברה ונדהמת לראות שעור הפנים שלה זוהר או רענן במיוחד?

רגע לפני שאת קופצת לרשת הפארם הקרובה לאזור מגורייך ומבקשת מהמוכרת בדיוק את אותה מסיכת פנים חשוב להבין שמסכת פנים שטובה עבור אחת עלולה לא להשפיע כלל על אחרת במקרה הטוב, ולהזיק לעור שלך במקרה הפחות סימפתי.

לכל אחת סוג עור שונה, רגיש יותר או פחות, שמנוני או יבש. כדאי מאוד לקרוא את האותיות הקטנות על האריזה של מסיכת הפנים כדי לבדוק האם היא באמת מתאים לך.

לכל עונה מסיכת פנים משלה

כמו בכל מוצר קוסמטי גם מסיכת פנים היא תכשיר עונתי. מסיכת הפנים חייבת להתאים לעונות השנה.

במהלך הקיץ העור שלנו מבריק יותר, שמנוני יותר ולכן זקוק לטיפול במסכת פנים סופחת לחות ומייבשת בניגוד לעור הפנים של בימים קרים יותר בהם מזג האוויר מייבש ומקשה את עור הפנים שלנו דבר המצריך שימוש במסכת פנים רוויה בלחות לצורך הזנת העור והשבת הגמישות והרכות שלו.

עור הפנים שלך הוא עסק רציני

הפנים שלנו הם כרטיס הביקור שלנו, גם אם את חושבת שאת יודעת דבר או שניים על טיפוח ויופי כדי מאוד לתת לאשת מקצוע לתת מבט נוסף על עור הפנים שלך בטרם את בוחרת ומשתמשת במסיכת פנים.

בספא רפאל סנטר עומדות לרשותך מספר קוסמטיקאיות בעלות ניסיון ורב מקצועי רחב שישמחו להתאים עבורך את מסיכת הפנים האידאלית שתזין את עורך ותעניק לו את המראה הזוהר והרענן שאת חולמת עליו.

כמו עם כל אביזר אופנה-גם במסיכת הפנים שלך את אמורה להרגיש בנוח

גם אם מדובר על מסכת פנים לטיפול לילה אין שום סיבה שהשימוש בה יגרום לך לתחושת אי נוחות, גירוי או כובד.

השימוש במסיכת פנים מתאימה ונכונה לך אמורה להשאיר את עורך עם תחושה רכב ונעימה ולא מכבידה או מעיקה. שימי לב לכך ואם זו אינה התחושה ייתכן ועור הפנים שלך זקוק למרקם או רכיבים שונים.

הזמן עושה את שלו

ואין לנו איך להתחמק מזה.  עם הזמן גם הצרכים שלך משתנים, חשוב מאוד להתאים את מסיכת הפנים לגילך ולמצב העור שלך.

עור הפנים שלך הוא שילוב של טיפוח והשקעה, גנטיקה וקצת מזל. לא תמיד מצב העור תואם את הגיל הכרונולוגי לכאן או לכאן כך שחשוב מאוד כאשר את בוחרת את מסיכת הפנים שלך לתת משקל לגילו של העור שלך ולאו דווקא לגיל שלך.

 

ליעוץ מקצועי ולהיכרות מעמיקה עם עור הפנים שלך והצרכים שלו חייגי 08-9495555

אולי גם יעניין אותך: עיסוי פנים.