צור קשר: info@r-c.co.il  |  טלפון 08-9495050
icon facebok icon instgram icon shopping icon youtube small  :stay connected

חברי מועדון נהנים יותר! 20% הנחה על מגוון טיפולים הצטרפו עכשיו

למה שיזוף במכון?

מיטות שיזוף VS קרני שמש

הרבה לפני תחילת טרנד השימוש במיטות שיזוף לאורך כל עונות השנה, רגע קטן של היסטוריה אודות מיטות השיזוף.

מיטת השיזוף הראשונה המוצאה אי שם בשנת 1908 כשמטרתה כלל לא הייתה שיזוף בפן האסטטי או הקוסמטי של המילה, מיטת השיזוף המוצאה כדי לספק ויטמין D בצורה מלאכותית לאנשים הסובלים במחסור ממנו ובעיקר לאלו החיים במדינות סקנדינביות ואינם נחשפים כמעט לאור השמש המספקת לנו ויטמין D טבעי אשר אחראי בין היתר על חיזוק העצמות שלנו.

רמה נמוכה מדי של ויטמין D עלולה להשפיע עלינו לטווח הרוח ולגרום לבריחת סידן.

לוויטמין D ישנה השפעה ישירה אפילו על מצב רוחנו, מוכח מדעית כי במדינות בהן סך שעות אור השמש נמוך סובלים התושבים בה ממצבי רוח ירודים בתדירות גבוה יותר מאשר במדינות שטופות שמש.

לאט לאט נחשפו עוד ועוד יתרונות לשימוש במיטות השיזוף, וככל שהפכו  מיטות השיזוף לנפוצות יותר לאורך השנים ראו המשתמשים בהן כי עורם מקבל גוון שחום מוזהב וזוהר גם לאחר שימוש בהן למשך פרקי זמן קצרים  יחסית מה שהביא אנשים בעיקר ממדינות קרות אך לא רק, לשזף את עורם בתדירות קבועה וכך גם בימי החורף האירופאי הקר הסתובבו להם אנשים שזופים מבלי שנחשפו אפילו לקרן שמש אחת.

עד כאן ההיסטוריה.

חול ושמש -OUT מזגן ומיטות שיזוף-IN

יתרון נוסף לשימוש במיטות שיזוף וכאן יהיו הרבה שיסכימו, הרבה מאתנו רוצים להתהדר בגוון עור שזוף וזוהר ואם אפשר אז לאורך כל השנה, וזאת מבלי לסבול שעות בחום הכבד, לשקוע בערימות חול שגם אחרי חודש עדיין מלוות אותנו לאן שלא נלך.

בספא רפאל סנטר קריר נעים ומרגיע גם בימי הקיץ החמים ביותר .

במכון השיזוף שבספא תוכלו לבחור בין שיזוף במיטת שיזוף או שיזוף בעמידה, כל זאת בחדר פרטי וממוזג כשלרשותכם כל האמצעים הנדרשים לצורך שיזוף בטוח ומהיר, כשלאחריו  תוכלו לשוב ולהצטנן במלתחות המפנקות שלנו.

tanning bed 165167 640

בעבר מי שרצו להגיע לגוון עור מסוים נאלצו לפקוד את חופי הים למשך שעות ארוכות ולהסתכן בכוויות שמש, שיזוף בלתי מבוקר, נזקים לעור ועוד.

היתרון הבולט במיטות השיזוף הוא תוצאה טובה ומדויקת יותר, בהרבה פחות זמן ובפחות חשיפה לקרניים מזיקות.

מיטות השיזוף בספא רפאל סנטר הן כבר מזמן חלק מהנוף עוד הרבה לפני שהטרנד הזה תפס תאוצה, אנו בעלי קילומטראז' גדול במיוחד המביא עמו ניסיון ומקצועיות-שעליהם אסור להתפשר ככל שמדובר בחשיפה לקרני UV .  

בטרם השימוש במכונה עוברים כל המטופלים אבחון של סוג עורם, רמת הרגישות משתנה ממטופל למטופל ולכן המיטה מותאמת ומתכווננת בדיוק לפי סוג עורם של המטופלים והשיזוף מתבצע תוך הגנה מקסימלית ושמירה על העור.

אנו מודעים לכך שעל מנת לשמר את הגוון ולהגיע לתוצאות הטובות ביותר, יש להקפיד ולחזור על הטיפול  ולכן בספא רפאל סנטר ניתן לרכוש מגוון סוגים של כרטיסיות לשימוש במיטות השיזוף שלנו, כך שבנוסף לכל היתרונות לשימוש במיטות השיזוף דאגנו לכם גם למחירים נוחים כדי שתוכלו להתהלך שזופים כל השנה בלי לחשוב פעמיים.

לפרטים על מיטות השיזוף, שעות הפעילות ומחירי הכרטיסיות חייגו: 08-9495555 או לחצו כאן