צור קשר: info@r-c.co.il  |  טלפון 08-9495555
icon facebok icon instgram icon shopping icon youtube small  :stay connected

חברי מועדון נהנים יותר!  הצטרפו עכשיו

טיפול פנים עמוק

כמו בטיפול רפואי גם בטיפולי יופי ואסתטיקה ישנם טיפולים נקודתיים, "שוטפים" נקרא להם ויש בכל אחד מאלו מדי פעם לבצע טיפול מעמיק ויסודי יותר. אמנם אין ביכולתנו (עדיין) לעצור את הזקנה אבל אנחנו יכולים בהחלט לעכב את אותותיה על פנינו על ידי הקפדה על מספר הרגלים מפנקים בעלי ערך מוסף בריאותי ואסתטי.

עור פנים יבש נוטה להתקמט מהר יותר ועוד לפני כן, מקנה לסובלים ממנו מראה מעט בוגר יותר, עיסוי פנים עמוק עשוי לשפר את מרקם העור בהיבט הזה ובכך להקנות לו מראה צעיר יותר על ידי טיפול תקופתי קבוע.

בספא רפאל סנטר קיימת שורה ארוכה של טיפולים קוסמטיים מסוגים שונים, החל בטיפול  שגרתי, טיפולי יופי, טיפול פנים עמוק, טיפולי אנטי-אייג'ינג ואפילו טיפול "מיני ליפטינג".

טיפול פנים עמוק איכותי עושים אצל הטובים ביותר

בטיפולי היופי והקוסמטיקה ספא רפאל סנטר וככלל, החשיבות של צוות מקצועי תוך שימוש בחומרים ותכשירים איכותיים בלבד היא במעלה ראשונה אצלנו כיוון שטיפולי יופי ואסתטיקה בכלל וטיפולי פנים בפרט עלולים להסב נזק ואי נוחות למטופלים על ידי שימוש במוצרים שאינם איכותיים או חלילה לא אושרו על ידי משרד הבריאות.

לכן, טיפולי היופי בספא רפאל סנטר מתבצעים אך ורק על ידי מטפלות מקצועיות, מוסמכות בעלות תעודה ורישיון לעסוק בטיפולים קוסמטיים החל מטיפול פנים שגרתי ועד טיפולי פנים עמוק ודומיו וכמובן באמצעות תכשירים מעולים מהמוכרים בתחום היופי והאסתטיקה.

כמו כן אנו בספא רפאל סנטר לקוחות קבועים של מוצרי הטיפוח של חברת YONKA הצרפתית ו-Dermalogica המותג האמריקאי המוכר לתכשירי יופי וקוסמטיקה איכותיים כאשר שני מותגי הקוסמטיקה- YONKA וגם אלו מבית Dermalogica על פותחו באמצעות טכנולוגיה מתקדמת ומכילים בתוכם כמות מוגברת של מולטי-ויטמינים אשר מקנים לעור מראה צעיר ומגע חלק במיוחד.
לשימוש בתכשירים איכותיים ויוקרתיים בטיפול פנים עמוק ובכלל ישנה השפעה ברורה על תוצאות הטיפול.

טיפול פנים עמוק-מה יש בו שאין אצל אף אחד אחר?

טיפול פנים עמוק משלב בתוכו מספר טכניקות טיפול קוסמטי כשלמעשה הטיפול מתחיל בטיפול פנים קוסמטי ראשוני לניקוי יסודי וטיפוח שכבת העור החיצונית, הסרת תאי עור מתים והחדרת לחות והזנה אל מתחת לפני העור.

הטוויסט בעלילה מתרחש בטיפול הפנים כאשר לאחר השלב הראשוני מתווספים אל הטיפול שני סוגי פילינג עדינים מאוד אשר באמצעות תנועות סיבוביות עדינות מסיר שכבות עמוקות יותר של תאי עור מתים ובמקביל מזינים את העור בלחות אך במקביל סופחים עודפי שומן תת עוריים על ידי פתיחת נקבוביות עור הפנים כיוון ששומן תת עורי מסוג זה עלול "לצוף" על מעל פני השטח ולגרום לפצעונים ועור אדמומי ומגורה.
טיפול פנים קלאסי אצל קוסמטיקאית הוא מצוין וחיוני לשמירה על היגיינת עור הפנים שלנו אך טיפול פנים עמוק הינו טיפול בעל יתרונות רבים הן ברמת הטיפוח והן ברמת האנטיאייג'ינג וכל הנוגע לשמירה על עור הפנים והאטת הזדקנות העור.

לקביעת תור לטיפול פנים עמוק ולשאר טיפולי היופי והאנטי-אייג'ינג שלנו חייגו: 08-9495555