צור קשר: info@r-c.co.il  |  טלפון 08-9495555
icon facebok icon instgram icon shopping icon youtube small  :stay connected

חברי מועדון נהנים יותר!  הצטרפו עכשיו

פילינג עמוק - חברו הטוב של החורף

מזג האוויר החם והלח שלנו במדינה כמעט לאורך כל ימות השנה, הרבה פעמים מונע מאיתנו ללכת לבצע טיפולי פנים עמוקים למיניהם בשל הסכנה של החשיפה לשמש והסרת שכבות עור.  אך עם בואו של החורף הלחות נעלמת ואיתה גם השמש, העור מתייבש מעט וזהו הזמן האידאלי והבטוח ביותר לביצוע טיפול פילינג פנים עמוק. לטיפולי פילינג ישנם סוגים רבים ושיטות מגוונות החל מטיפול פילינג ביתי ועד טיפול פילינג פנים עמוק המבוצע אצל אנשי מקצוע מוסמכים כגון קוסמטיקאיות ומרפאות אסתטיקה למיניהן.

מהו פילינג?

טיפול פילינג הוא השם הנפוץ לטיפול בו מתבצע תהליך של קילוף עדין של שכבת עור עליונה ובה תאי עור מתים. הטיפול מתבצע על ידי תכשירים המכילים גרגרים מסוגים שונים. לפילינג סוגים שונים ודרגות שונות, ואת הפילינג העדין, הבסיסי והיום-יומי יותר ניתן לבצע בעצמנו בבית בחלק משגרת טיפולי הפנים והטיפוח שלנו.

מה ההבדל בין פילינג רגיל לטיפול פילינג עמוק?

טיפול פילינג עמוק המתבצע בצורה מקצועית על ידי ציוד ותכשירים קוסמטיים  איכותיים עשוי לשמש עבור עור הפנים שלנו כטיפול יעיל במיוחד המקנה לעור מראה צעיר ומוצק יותר. טיפול פילינג עמוק מגיע במגוון רחב של סגנונות טיפול כגון פילינג חומצתי עמוק, פילינג אנזימתי או פילינג כימי.

בטיפול פילינג עמוק אנו מסלקים את שכבות העור החיצוניות חסרות החיוניות ולאחר מכן נגלית אלינו שכבת עור זוהר, צעיר ובריא המעניק לנו מראה חיוני יותר ורענן.

פילנג פנים עמוק בספא רפאל סנטר

בספא רפאל סנטר אנו שמים דגש על מענה כולל לגוף שלנו על שלל היבטיו לכן, בספא רפאל סנטר תוכלו למצוא קליניקה מקצועית של מיטב טיפולי היופי החדישים הקיימים היום בתחום האסתטיקה וכן מספר סוגים של טיפולי פילינג פנים עמוק .

פילינג אניזמתי -  סוג הפילינג העמוק הזה מכיל ריכוז עדין ונמוך של חומצות הידרוקסיות וגילקוליות המסייעות לרענון עור "עייף" הנפוץ לאו דווקא רק בקרב אנשים מבוגרים אלא גם הסובלים מעור "מבוגר" יותר לגילם, או כאלו אשר סבלו או עדיין מבעיות עור כגון אקנה וכדומה.

פילינג כימ עמוקי -  בטיפול פילינג עמוק מסוג טיפול כימי אנו מבצעים את קילוף העור הישן תוך מריחה ועיסוי של פילינג כימי המעניק קילוף יסודי ביותר ומגיע לשכבות פנימיות ביותר דבר המעניק לפילינג העמוק מסוג זה ייתרון גדול כיוון שהוא מסייע בטשטוש כתמי עור, החלקת קמטוטי עור עדינים, טשטוש צלקות וכדומה.

האם טיפול פילינג עמוק מתאים לכולם?

התשובה היא לרוב כן, אך לא כל סוג טיפול פילינג עמוק-מתאים לכל אחד.

טיפול פילינג פנים עמוק כמו כל טיפול קוסמטי אחר חייב להיות מותאם לסוג העור של המטופלים. מטופלים בעלי עור שמנוני יזדקקו לטיפול שונה מאשר מטופלים בעלי עור יבש מאוד או כאלו הסובלים מבעיות עור כרוניות או סתם עור פנים רגיש במיוחד, לכן  כאשר אנו מגיעים לטיפול פילינג פנים עמוק חשוב מאוד לבצע את הטיפול אצל אנשי מקצוע מוסמכים לטיפול מסוג זה כיוון שאין מדובר בטיפול קוסמטי שטחי. טיפול פילינג עמוק לא מקצועי עשוי לגרום לאי נעימות ופגיעה בעור הפנים.

לתאום טיפול פילינג עמוק המותאם בדיוק לסוג העור והצרכים שלכם מוזמנים ליצור קשר בטלפון: 08-9495555