צור קשר: info@r-c.co.il  |  טלפון 08-9495555
icon facebok icon instgram icon shopping icon youtube small  :stay connected

חברי מועדון נהנים יותר!  הצטרפו עכשיו

טיפול פנים לגבר האסתטי של 2017

בעשור האחרון המילים טיפולי פנים לגבר, טיפולי קוסמטיקה וטיפולי הסרת שיער לגבר כבר אינן מילים גסות. טיפולי פנים לגבר הם טיפולים נפוצים ופעילים מאוד בכל מכון קוסמטי  שדואג להישאר מעודכן וצמוד לטרנדים בעולם הטיפוח. עור הפנים של כולנו, גברים ונשים הוא למעשה כרטיס הביקור שלנו ואין סיבה שלא נשקיע בו בין אם אנחנו גברים או נשים.
גם בספא רפאל סנטר הגברים מוצאים את המקום הרגוע שלהם לטיפול פנים לגבר המותאם בדיוק לעור הפנים שלהם כחלק משגרת הטיפוח שסיגלו לעצמם.

מה ההבדל בעצם?

המטרה בטיפול פנים לנשים וטיפול פנים לגבר היא אותה מטרה, טיפוח ובריאות העור בשילוב של שעת פינוק ורוגע. עד כה בהיבט הזה-נשים וגברים די דומים. אבל השוני העיקרי הוא בעור הפנים של הגבר אשר ידוע כי מדובר בעור פנים עבה יותר, מחוספס יותר הדורש טיפול מעט יותר אינטנסיבי ובאמצעות תכשירים מותאמים לסוג העור הזה. פרמטר נוסף בעור הפנים של הגבר שאינו קיים אצל הנשים-גילוח שיער הפנים.
גברים נוטים לגלח את שיער הפנים שלהם לעתים קרובות מאוד, הגילוח בניגוד למה שנוטים לחשוב-לא עושה חסד עם עור הפנים ועלול להזיק לו כאשר מדובר בגילוח תכוף מאוד.
הגילוח עלול גם לגרום לחתכים הגוררים צלקות קטנות או גדולות בעור אשר התאמה של טיפול פנים לגבר עשויה לסייע בשיפור מראה העור המצולק והמגורה. כמו נשים, גם כשגבר מגיע לטיפול הפנים הראשון שלו, הוא עובר אבחון מדויק של סוג העור על מנת להתאים את סוג הטיפול, התכשירים ורמת התכיפות הנדרשת על מנת לשמור על עור פנים צעיר, רענן וכמובן-אסתטי.

פילינג סובין אורז-יש דבר כזה

טיפול הפנים לגבר ברפאל סנטר מתבצע על ידי ניקוי יסודי של עור הפנים על ידי פילינג ייחודי המופק מסובין האורז. שמן סובין האורז מופק מקליפתו של האורז המלא והוא מכיל נוגדי חמצון טבעיים החיוניים מאוד לעור הפנים שלנו ולכן מתאים מאוד לעור עבה יותר או עור בוגר יותר.
השימוש בפילניג מסלק תאי עור מתים, פותח את נקבוביות העור ומאפשר לחומצות הפרי לחדור פנימה אל תוך נקבוביות העור ולהזין אותו בלחות ובנוגדי החמצון של שמן הסובין.  הפילינג הייחודי הזה משולב עם  אנזימים צמחיים ומיטב חומצות הפרי היעילות לרענון עור הפנים שלנו. את ניקוי ורענון עור הפנים, סילוק תאי העור נשלים עם מריחה ועיסוי עדין של עור הפנים עם מסיכת אצות המקנה לעור הפנים מראה רענן וצעיר.
את טיפול הפנים לגבר מסיימים בצורה מושלמת ומדויקת, עם זמן פינוק לאזורים המתוחים ביותר בפלג הגוף העליון שלנו, עיסוי וריכוך חגורת הכתפיים הדואבת, שכמות ועיסוי קרקפת מרגיע ומפנק מה שהופך את טיפול הפנים הזה לשילוב מושלם בין גוף ונפש.

טיפוח לגבר ללא פשרות

על אף שעור הפנים הגברי הוא "קשוח" יותר, עבה יותר אין זה אומר שהטיפול בו לא מוכרח להיות עדין במידת הצורך, מדויק ומקצועי. טיפול פנים בכלל וטיפול פנים לגבר חייב להתבצע על ידי צוות מקצועי, מוסמך ובעל ידע ספציפי לטיפול בעור פנים גברי. בספא רפאל סנטר קיים צוות מגוון ומקצועי המבצע מגוון של טיפולי טיפוח לנשים וגברים.
 
לפרטים והזמנת טיפול התקשרו ל- 08-9495555