צור קשר: info@r-c.co.il  |  טלפון 08-9495555
icon facebok icon instgram icon shopping icon youtube small  :stay connected

חברי מועדון נהנים יותר!  הצטרפו עכשיו

מדריך מזורז לטיפול קוסמטי

מדריך מזורז לטיפול קוסמטי

עולם הקוסמטיקה וטיפולי הפנים משתכללים כל הזמן, והיום ניתן לבצע מגוון טיפולי קוסמטיקה שמשפרים את מראה העור וגורמים לנו להיראות בריאים, חיוניים ויפים יותר. אפשר לראות שלא מעט אנשים נהנים מטיפולי קוסמטיקה ומתמידים לבצעם, טיפולי הקוסמטיקה הפכו להיות מאוד פופולאריים ובעידן שבו כמעט כולם מעוניינים (כן, גם הגברים) להראות צעירים יותר, ניתן בהחלט להבין את הצלחתם של הטיפולים. 

הפנים שלנו משדרים לעולם הרבה מידע על עצמנו, וכאשר אנו מטפחים אותם, אנו יכולים לא רק לשפר את המראה שלנו ולגרום לנו להיראות בריאים וחיוניים יותר – אנו יכולים לשפר גם את הביטחון העצמי שלנו. שיפור הביטחון העצמי משפיע על הבעות הפנים שלנו, על צורת העמידה שלנו, על צורת הדיבור שלנו ועל כל היחס שלנו לעצמנו, ומכאן גם על היחס שאנו מקבלים מהסובבים. 

סוגים מגוונים של טיפולים קוסמטיים לפנים

כפי שצוין – ישנם מגוון סוגים של טיפולים קוסמטיים שמיועדים לאזור הפנים, בין טיפולי הפנים השונים ניתן לציין טיפול שנקרא בשם: "מיני ליפטינג". המטרה של הטיפול היא למצק את עור הפנים ולגרום לו להראות מתוח יותר. כדי לעשות זאת, נעשה שימוש בחומרים ממצקים שמותחים  את הפנים בעדינות ומטשטשים את קמטוטי ההבעה. התוצאה של הטיפול היא שהעור נראה הרבה יותר בריא וצעיר מלפני כן. 

טיפול קוסמטי אחר מיועד לגברים והוא כולל עיסוי של השכמות והקרקפת. במסגרת הטיפול, מתבצע פילינג שמבוסס בין היתר על חומצות של פירות, אנזימים צמחיים וסובין אורז. באמצעות הפילינג ניתן לנקות ולטהר את העור. 

טיפול פנים אחר מתמקד בתיקון נזקי השמש והגיל, כאשר המטרה היא לטשטש כתמי פיגמנטציה ולגרום לעור הפנים להראות אחיד וחיוני יותר. כדי להשיג את המטרה, משתמש המטפל בחומרים פעילים ובפורמולות עוצמתיות. הטיפול מסייע גם במקרים של רוזיצאה ואקנה.

טיפול נוסף נקרא בשם: "אנטי איג'ינג" ומטרתו לטשטש קמטוטים וקמטים. במסגרת הטיפול מוסרות שכבות העור העליונות, כך שהעור שנחשף עשיר בלחות, רענן ובעל מראה צעיר יותר.

כל אחד והטיפול שמתאים לו – למצוא את הטיפול המתאים ביותר

טיפולים קוסמטיים הם עולם ומלואו והמבחר הנרחב בהחלט יכול לבלבל. יחד עם זאת, מגוון סוגי הטיפולים מאפשר לכל אחת ולכל אחד למצוא את הטיפול המתאים ביותר ולהביא לשיפור במצב של עור הפנים. 

טיפול איכותי יתמקד בבעיה ממנה סובל המטופל ויסייע לו להגיע לתוצאות, גם אם לפעמים התוצאות חלקיות. מכיוון שלא תמיד ניתן להגיע לתוצאות שהמטופל מעוניין לקבל, חשוב לערוך תיאום ציפיות לפני הטיפול. יחד עם זאת, טיפולים איכותיים יכולים לשפר את המראה והתחושה בצורה משמעותית. חשוב מאוד לבצע את הטיפולים בתדירות מסוימת, כך יהיה ניתן לשמור על המראה הרענן.

הכירו את הספא שלנו - לשפר את המראה של עור הפנים ולהרגיש צעירים ויפים

במידה שאתם מעוניינים לשפר את המראה של עור הפנים שלכם, אתם מוזמנים לפנות אלינו – אל מרכז "ספא רפאל סנטר" וליהנות ממבחר הטיפולים הקוסמטיים שהוזכרו ומטיפולים נוספים.

 מתחם הבריאות והספא שלנו קיים מזה 19 שנים ומציע בין היתר טיפולים קוסמטיים מגוונים שמתבצעים על ידי מטפלים מקצועיים ומנוסים. 

המוצרים בהם משתמשים המטפלים שלנו מבוססים על חומרים טבעיים והמטופלים שלנו נהנים מהתוצאות. 

הזמינות הגבוהה שלנו מאפשרת לכל אחד ואחת למצוא את הזמן המתאים לטיפול ואנו תמיד שמחים לסייע בכל הדרוש. 

במידה שאתם מעוניינים ליהנות מהנחות ומבצעים, תוכלו להצטרף למועדון הלקוחות שלנו ולזכות בהטבות שונות.

נשמח לעמוד לשירותכם, שלכם, מרכז "ספא רפאל סנטר".