צור קשר: info@r-c.co.il  |  טלפון 08-9495050
icon facebok icon instgram icon shopping icon youtube small  :stay connected

חברי מועדון נהנים יותר! 20% הנחה על מגוון טיפולים הצטרפו עכשיו

שיטת ריפוי אלטרנטיבית - יש אלטרנטיבה! ספא רפאל

כבר שנים רבות שהרפואה המשלימה המוכרת גם כרפואה אלטרנטיבית הולכת ומבססת את מקומה כשיטת טיפול מקובלת ומוצלחת על רבים. גם אם לא לצורך ריפוי ממש מבעיות רפואיות אקוטיות ספציפיות הרי שמדובר על שיטת ריפוי אלטרנטיבית המסוגלת למנוע מחלות כרוניות רבות ואף להקל בסימפטומים של המחלות הקיימות.

שיטת ריפוי אלטרנטיבית - על מה ולמה?

רפואה משלימה וטיפול אלטרנטיבי מתבססים על ההכרה שאורח חיים בריא הדוגל בתזונה בריאה, פעילות גופנית ושלוות נפש יכולים יחד להקל ואף לפתור את הבעיות הנגרמות מאורח החיים המודרני שלנו.

בשל המודרניזציה ותרבות המסכים אנו מאבדים קשר עם הגוף שלנו וכתוצאה מכך גם עם הנפש שלנו, ומכיוון שהשיטה אלטרנטיבית רואה את הגוף והנפש שלובים יחד, הרי שהאיזון ביניהם הוא זה שמבטיח לנו בריאות טובה ואריכות ימים.

בספא רפאל סנטר קיים מגוון רחב של טיפולים אלטרנטיביים של גוף ונפש היכולים לסייע לכם בהשבת האיזון ולשפר את בריאותכם.

האם טיפול אלטרנטיבי יכול לסייע לכל אחד?

לטיפול האלטרנטיבי, או שיטות ריפוי אלטרנטיביות, ישנם יתרונות רבים וכולם מועילים לנו לטווח הארוך. להלן כמה מהם ובוודאי שלפחות אחד או שניים ידברו גם אליכם.
· טיפול אלטרנטיבי עשוי לסייע גם בבעיות שהרפואה המודרנית לא יכולה לתת להן מענה כיוון שמקורן מגיע מהחיבור הנפשי שלכם למצוקות המתבטאות בתופעות גופניות. לכן, גם הטיפול בהן חייב להיות משולב.
· תוך זמן קצר והשקעה לא רבה ניתן לרכוש הרגלי חיים טובים ונכונים אשר יקלו לכם בעיות אשר אינן דורשות תרופות או ביקור אצל הרופא, וימנעו התפתחות בעיות חדשות.
· הכלים שתקבלו הם לא רק לגוף אלא גם לנפש. עבודה עצמית ותחזוקה נכונה ובריאה של שני אלו יבטיחו איזון ושיפור ניכר באיכות החיים שלכם.

· שחרור מאמונות וחסמים נפשיים כאלו ואחרים לא רק עוזר לכם להשתחרר מבעיות רפואיות אלא יכול לעזור לכם להתקדם ולהתפתח גם בשאר התחומים בחייכם החל מקריירה ועד זוגיות ומשפחה, ולכן שיטת טיפול זו נקראת גם שיטת הוליסטית כיוון שהיא נוגעת בכל רובד בחיים שלנו מתוך אמונה שכל רובד תלוי באחד אחר.

· תזונה נכונה לשמירה על המשקל היא נושא חשוב בעל משמעות רפואית מעבר למשמעות ה"אסתטית". שמירה על משקל גוף תקין תסייע במניעה ואף החלמה ממחלות כגון-לב, מעיים, בעיות עור(אקנה וכו').

הטיפולים שלנו-הבריאות שלכם:

בספא רפאל סנטר שמנו דגש בשנה האחרונה על תחום הנטורפתיה, התזונה הבריאה והתטא הילינג.

אצלנו תוכלו לתאם פגישת יעוץ ראשונה שלאחריה נבנה יחד תכנית טיפולים המותאמת אישית לנושאים המטרידים אתכם ברמה הפיזית והן ברמה הנפשית.

ספא רפאל סנטר מתהדר בחדרי טיפול רבים ומגוונים על מנת שנוכל לתת מענה כולל של גוף ונפש על ידי יעוץ תזונתי, טיפולי שיאצו, טווינא, רפלקסולוגיה המוצעים והמסייעים בבעיות נקודתיות, מניעה וחיזוק האנרגיה הזורמת בתוככם במטרה לנוע קדימה אל חיים רגועים ובריאים יותר.