צור קשר: info@r-c.co.il  |  טלפון 08-9495555
icon facebok icon instgram icon shopping icon youtube small  :stay connected

חברי מועדון נהנים יותר! 20% הנחה על כל טיפולי הספא הצטרפו עכשיו

שנה חדשה - מטרות חדשות

ערב ראש השנה זו תמיד הזדמנות מצוינת לפתוח דף חדש לא רק עם הסובבים אותנו אלא גם עם עצמנו. גם בשנה הזו אנחנו בספא רפאל סנטר שמנו דגש על מעבר לאורח חיים בריא בצעדים קטנים אך בביטחון מלא ולקראת השנה החדשה שעוד רגע תגיע אלינו שמנו לעצמנו מספר מטרות ויעדים חדשים שהתפספסו להם אי שם בדרך.

1. לשתות יותר מים, זה לא כזה קשה. איך? בכל יום עבודה הניחו לעצמכם בקבוק אחד של 1.5 ליטר מים. שימו לעצמכם למטרה לסיים אותו עד תום יום העבודה.

2. פחות מסכים יותר אנשים-לצאת יותר מהבית, להניח את הנייד קצת בצד-שום דבר חשוב לא יקרה וגם אם כן, הוא יקרה גם בלעדיכם.

3. לעלות ברגל הביתה או למשרד לפחות פעם ביום. זה חשוב, זה אמנם מעט אבל זכרו שגם מעט תמיד עדיף משום דבר.

4. פרגנו לעצמכם לפחות אחד בחודש ביום או אפילו כמה שעות שהן רק שלכם. מגיע לכם. לא צריך סיבה מיוחדת כדי לקבוע לעצמכם תור לעיסוי שוודי או טיפולי גוף ונפש כזה או אחר. שימו הכל בצד והרשו לעצמכם להירגע, העולם ימשיך להסתובב, תהיו בטוחים:)

5. לתת לגוף שלכם רק מה שהוא צריך, לא יותר ולא פחות. בשנה הזו ננסה להקשיב לגוף שלנו יותר, להבחין באותות שהוא משדר לנו כלפי המזון שאנחנו נותנים לו או אורח החיים שלנו. אם נאהב אותו הוא יאהב אותנו חזרה ויפה שעה אחת קודם.

6. להכניס את הטבע הביתה. לנסות שימוש במוצרים טבעיים כמו שמן קוקוס, חליטות צמחי מרפא וכדומה-יש בהם הרבה יותר ממה שנדמה לנו וזו השנה לתת לטבע הזדמנות.

7. לטפל במשקעים מהעבר לשחרר את הנפש והגוף שלנו מהעבר, מכעסים ממתחים ומסטרס מיותר. ללחץ ישנה השפעה ישירה על הגוף שלנו, על כאבי שרירים ועל "טיפוח" מחלות כאלו ואחרות וההחלטה והשינוי האמתי נמצאים רק אצלנו.

8. לחזור לטפח תחביב שזנחתם. מוסיקה, כתיבה, ריקוד או טיולים. אל תתנו לעצמכם להישאב לשגרת היום יום, זכרו את עצמכם ואת מה שגורם לכם לחייך ולהרגיש שמחים וחיוניים-בדבר הזה אתם צריכים להשקיע לא פחות מבכל השאר.

9 לדאוג לעצמכם לארוחת צהריים מכובדת לא פחות מלשאר בני הבית. אתם יוצאים ליום עבודה-דאגתם לילדים, דאגתם לבעל/אישה ולכם הספקתם לדחוס איזה תפוח וחטיף.התחילו להכניס את עצמכם למשוואה של ניהול הבית, אתם לא פחות חשובים.

10. תכעסו פחות, תאהבו יותר.

שנה טובה מצוות ספא רפאל סנטר:)