צור קשר: info@r-c.co.il  |  טלפון 08-9495050
icon facebok icon instgram icon shopping icon youtube small  :stay connected

חברי מועדון נהנים יותר! 20% הנחה על מגוון טיפולים הצטרפו עכשיו

בריאות ומניעת מחלות

עושים ריסטארט לגוף

במקרים של חלילה גילוי בעיה רפואית מינורית או מורכבת יותר באמצע החיים מטבע האדם הוא תמיד לחרוט בזיכרון את היום בו גילינו את הבעיה, מה היו הסימפטומים שלה ואת הרגע בו הרופא החזיק בתוצאות הבדיקות שלנו ובישר לנו על הבעיה.

בדרך כלל באותו הרגע אנחנו תמיד מריצים מהר אחורה בראש את הסיבות והתירוצים "איפה הייתי לא בסדר". מחפשים תשובות ובצדק. כי ברוב המקרים(למעט גנטיקה) אנחנו מביאים על עצמנו את מרבית הבעיות הרפואיות.

גם גנטיקה כאמור היא גורם בעל משקל רב, אך אם ידוע לנו על בעיה רפואית העוברת בתורשה במשפחה שלנו, יש לנו הרבה כוח במניעה שלה או עיכוב ההתפרצות שלה.

לטפל זה חשוב אבל יותר חשוב זה למנוע

חשוב תמיד לזכור, להרבה מחלות ובעיות רפואיות כבר נמצאה תרופה או לפחות דרך לשמור על איכות חיו של המטופל הסובל ממנה אבל קל יותר היה אם היינו עוצרים לרגע, מקשיבים לגוף שלנו ובכך מונעים מעצמנו סבל רב.

לא מעטים האנשים סביבנו שכבר התרגלו לחיות עם כאבי ראש כרוניים, כאבי בטן, בעיות בעיכול ופשוט למדו לחיות עם הגזירה במקום לבדוק מה מקור התסמינים האלו? מה הגוף שלנו מנסה לומר לנו? ובכך למעשה פשוט פגועים באיכות החיים של עצמם מבלי לדעת שיש גם אפשרות אחרת.

דיאטה היא לא רק ירידה במשקל

את המונח דיאטה כולנו מכירים בהקשר של הרזיה וחיטוב כשלמעשה המשמעות המילולית של המילה דיאטה מקורה בשפה היוונית ופירושה :דרך חיים. דיאטה היא דרך החיים הנכונה ביותר לגוף שלנו.

לכל אחד מאתנו מתאימה תזונה בדיאטה מסוימת מאוד. מה שטוב ונכון עבור הגוף שלי-לא בהכרח יעשה טוב לגוף של אחרת. ישנם אנשים המגיבים לחלב באי שקט כללי, בעיות בדרכי העיכול ועוד, ויש כאלו שמוצרי חלב כמעט הכרחיים עבורם.

כל אחד מאתנו שונה ולכן ככל שזה נגוע לפתרון בעיות רפואיות באמצעות דיאטה ושינוי תזונה חשוב מאוד לקבל יעוץ אישי פרטני ומקצועי על מנת לתת מענה מיטבי לבעיה.

אל תחכו לצלצול

אני כאן כדי לסייע לכם לפני הצלצול של השעון המעורר הזה, להתעורר לפני שיהיה מאוחר מדי, ויפה שעה אחת קודם.

כמו שהמילה מחלה מכילה בתוכה את אותיות המילה החלמה וגם במציאות המחלה היא חלק מתהליך ההחלמה שלנו, כשאנחנו כבר רואים אותה באופק בעצמנו או על ידי איש מקצוע זה בדיוק הזמן להתחיל בתהליך של היכרות מחדש עם הגוף שלנו, לתת לו לבטא את כל היכולות שלו לריפוי עצמי, להקשיב לו ולהזין אותו במה שהכי טוב עבורו, כי מה שטוב עבור הגוף שלי-טוב עבורי. עוד על שיטת ריפוי אלטרנטיבית>>

אני מזמינה אתכם לקליניקה שלי הממוקמת בספא רפאל סנטר, לפגישת יעוץ ואבחון אישית, מקצועית ומדויקת וביחד נבנה עבורכם תכנית תזונה מותאמת אישית לצרכי הגוף שלכם. התהליך מתאים גם למי מכם המעוניין לצאת לדרך חדשה על ידי שינוי אורח חיים וגם לאלו מכם הסובלים מבעיה רפואית כלשהי אשר תזונה מותאמת עשויה להוות הקלה משמעותית בכאב ושיפור החיים.

לקביעת תור לאבחון ראשוני צרו קשר: 08-9495555

רונית דיוויס-נטורופתית, מתמחה בתזונה על פי שיטת הרמב"ם.