צור קשר: info@r-c.co.il  |  טלפון 08-9495050
icon facebok icon instgram icon shopping icon youtube small  :stay connected

חברי מועדון נהנים יותר!  הצטרפו עכשיו

כולם מדברים על ניקוי רעלים-אף אחד לא מסביר מה זה

אז אחרי החגים כבר מאחורינו ואיתם השולחנות העמוסים, הצלחות המלאות ובתוכן משפרי טעמים, צבעי מאכל, חומרי טעם וריח ואיך לא? חומרי ריסוס והדברה.

בואו של החורף הוא זמן מדויק לגוף שלנו לעבור איזשהו תהליך Restart לניקוי כל המערכות שלנו מתזונת העולם המערבי המהירה במטרה לחזק את המערכת החיסונית שלנו ולעבור את החורף עם פחות וירוסים, פחות התקררויות וכדומה.
האיבר הראשון שלנו שבו מתחיל ונגמר ה-Restart הוא הכבד שלנו.

הכבד שלנו הוא אותו איבר אשר "סופג" גם מילולית וגם מטאפורית את כל הדברים הפחות טובים שאנחנו מכניסים לגוף שלנו. הכבד שלנו הוא למעשה הפילטר של הגוף, הוא לוקח את כל מה שאנחנו מכניסים וממיר אותו לחומרים היעילים לגוף שלנו והוא גם הממונה על חילוף החומרים שלנו.

לא עומד בעומס
כאשר הכבד שלנו עמוס ושבע מרעלים כאלו ואחרים, הדבר מקשה מאוד על התפקוד שלו ולכן הסינון הופך פחות איכותי, הוא מתקשה בנטרול רעלים אשר בסופו של דבר שוקעים במערכות הגוף שלנו, מסתננים אל זרם הדם שלנו ובכך גורמים להתפתחות של תחלואות שונות ותגובות בדמות אלרגיות שלא הכרנו, מיגרנות, מחלות כרוניות מורכבות ועוד.

גם הכבד עצמו צריך Restart
ופה נכנס ניקוי הרעלים לתמונה. ניקוי רעלים מקצועי ואיכותי יכול לנקות ולנטרל אצלנו בעיות כרוניות שאספנו לאורך החיים מבלי כלל להבין מדוע.

האם כולם יכולים לעבור ניקוי רעלים?
כמעט. למעט נשים בהריון או נשים מניקות-ניקוי הרעלים מותר ויעיל אצל כלל האוכלוסייה.
ניקוי רעלים מבוקר אינו קיצוני כפי שנהוג לחשוב, גם במהלך ניקוי הרעלים ניתן להיות שבעים ולא להסתובב בתחושת רעב. לרגילים לצרוך קפה בדגש על מכורים ל-מעל מנת קפה אחת ביום ייתכנו תופעות כגון עייפות וכאבי ראש אך כל אלו חולפים לרוב לאחר שלושה ימים מתחילת הניקוי.

לייעוץ תזונתי ולקבלת הכוונה לתהליך ניקוי רעלים
אני מזמינה אתכם ליצור קשר בטלפון: 052-3775532
רונית דיוויס, נטורופתית ומומחית לתזונה על פי שיטת הרמב"ם