צור קשר: info@r-c.co.il  |  טלפון 08-9495050
icon facebok icon instgram icon shopping icon youtube small  :stay connected

חברי מועדון נהנים יותר! 20% הנחה על מגוון טיפולים הצטרפו עכשיו

ככל שעוברות השנים המציאות מוכיחה שאנשים המתנהלים בסטרס ומתח בחייהם חשופים יותר למחלות פיזיות המושפעות כולן מהלחץ החרדות ודריכות בהם הם חיים.

לחץ. תנו לו לצאת.

עיסוי וטיפולים שונים במגע הם  דרך יעילה להתמודד עם לחץ נפשי מכל דרגה שהיא.

חשוב להבין כשאנחנו במתח גם הגוף שלנו במתח. התגובה של הגוף שלנו לכל אלו היא למעשה מנגנון ההגנה שלו ומבלי לשים לב אנו יושבים בכיסא העבודה שלנו מכווצים ומתוחים, מעמיסים על השלד שלנו לחץ פיזי הבונה עצמו לאט לאט ובשקט מבלי שנרגיש ואז ביום בהיר אחד נפגוש אותו בדמות דלקות כרוניות, שרירים תפוסים, כאבי ראש ועוד כל כך הרבה סימפטומים שיכלנו למנוע אם רק היינו נותנים לכל הלחץ הזה לצאת.

טיפול במגע-יעיל כמו טיפול לנפש

מתח נפשי וטיפול במגע

פתרון יעיל בהתמודדות עם הלחץ והמתח הנפשי היא  קודם כל, לעצור הכל. לשים עצמנו לרגע במרכז ולתת למישהו לחלץ אותנו משם. וכאן אנחנו בספא רפאל סנטר נכנסים לתמונה. במרכז תוכלו למצוא סוגים שונים של טיפולי מגע הידועים ביעילותם להפגת מתחים ושחרור הגוף מלחצי החיים. עיסוי רקמות עמוק למשל הוא דוגמא טובה לטיפול אינטנסיבי ועמוק המשחרר את כל השרירים והרקמות הרכות שהתכווצו להם בעקבות המתח והוא מתבצע באווירה מרגיעה ונעימה על ידי שמנים ריחניים המשרים תחושת נינוחות ממכר והשילוב בין כל אלו.

כפות הרגליים שלנו כראי לנפש

טיפולי רפלקסולוגיה ידועים ככאלו שבאמצעותם ניתן להגיע לשחרור נפשי כבר אחרי מספר טיפולים לא רב. על פי תורת הרפלקסולוגיה בכף הרגל שלנו קיימות עשרות נקודות אשר לכל אחת מהן יש השפעה ישירה על הגוף והנפש שלנו.

על ידי אבחון כף הרגל ניתן לזהות את הנקודות הזקוקות לחיזוק ושחרור ועל ידי לחיצות ממוקדות באזורים אלו ניתן אנו מקרבים את המטופל אט אט לשלווה ורוגע נפשי.

להיות רגועים כמו ההודים

טכניקה עיסוי הודית עתיקת יומין בשם אירוודה היא בין המרגיעות שיש בעיקר בשל טכניקת העיסוי עצמה המשלבת תנועות ארוכות נעימות ומרגיעות במיוחד.

עיסוי האירוודה משחרר רקמות ממתח ולחץ בזכות התנועות העדינות והממושכות האלו הכל כך ייחודיות לאירוודה כיוון שהמתח הנפשי הוא זולל האנרגיה הגדול ביותר שיש ולפעמים כל מה שאנחנו צריכים זו שעה של מגע רך ונעים וקצת שקט כדי להטעין את המצברים שלנו מחדש.

 אז נכון שחשבונות החשמל והמים לא יפסיקו לזרום, נכון שעד שהבן שלכם לא ירים טלפון מהבסיס עדיין לא תצליחו לעצום עין ולנשום לרווחה, נכון שעד שלא יתפרסמו הציונים של מועדי א' תמשיכי לכסוס ציפורניים, עם כל אלו אנחנו חיים כאן ואין לנו הרבה מה לעשות איתם אבל אנחנו צריכים לדעת לעצור, לעזור לגוף שלנו להתמודד איתם ולשחרר אותם החוצה מתוכנו, ממש דרך העור שלנו.

 

  • 1
  • 4
  • 5
  • 2
  • 3