צור קשר: info@r-c.co.il  |  טלפון 08-9495050
icon facebok icon instgram icon shopping icon youtube small  :stay connected

חברי מועדון נהנים יותר! 20% הנחה על מגוון טיפולים הצטרפו עכשיו

לא כל חרדה מוכרחה להסתיים בטיפול תרופתי

הדרך המוכרת והנוחה להתמודד עם כל בעיה, מכאב ראש ועד התקף חרדה היא כמובן טיפול תרופתי אך טיפול תרופתי אינו מטפל בבעיה אלא בסימפטום.

אם הייתם שוברים את היד אנחנו מניחים שלא הייתם מדביקים עליה פלסטר ולכן אנו רוצים לספר לכם על הדרך הטבעית לשקט נפשי ודרכים להתמודד ולהקל על עצמכם בתקופה כזו ללא התערבות תרופתית.

תטא הילינג-משחרר חדש לפחדים ישנים

אחת השיטות שהפכו נפוצות מאוד בשנים האחרונות בתחום הטיפולים הנפשיים לאלו המעוניינים לשפר איכות חייהם ללא התערבות תרופתית היא התטא הילינג.

התטא הילינג היא שיטת טיפול וריפוי אלטרנטיבית המבוססת השפעה על גלי המוח. התטא הילינג יעילה מאוד בטיפול בחרדות, סילוק פחדים והיפטרות מדפוסי התנהגות שונים הגורמים לנו לעיכוב התפתחותי או מכניסים אותנו למצבי דכאון כרוני וחרדות ברמות שונות.

השיטה מביאה את גלי המוח שלנו למצב תנועה מואט ורגוע יותר עד כמעט מצב שינה או חלימה מה שמביא את המטופל להיות במצב של כמעט חלום אך ברמת מודעות גבוהה מאוד שעליה מתבסס הטיפול. ספא רפאל סנטר ברחובות המאגד תחת קורת גג אחת טיפולי גוף ונפש ניתן לתאם תור לטיפול תטא הילינג ראשון על מנת להיווכח על יעילות השיטה והפגת המתח הנפשי כבר אחרי טיפול אחד.

נפרדים לשלום מהחרדות 

שקט נפשי יכול להתחיל בנו - נטורופתיה כמפתח לחיים רגועים יותר

בין כל טיפולי הגוף והנפש בספא רפאל סנטר תוכלו להכיר גם את הנטורופתיה. הנטורופתיה היא שיטה הדוגלת באמונה שהגוף שלנו מסוגל להביא עצמו למצב אידאלי של החלמה ומניעת מחלות גופניות ונפשיות על ידי שימוש במשאבים ומנגנוני הריפוי הטבעיים שלו.

הנטורופתיה משלבת בתוכה שימוש בצמחי מרפא בדרכים שונות וכן שינויים בתזונה שכן השיטה מאמינה כי למזון שאנו אוכלים ישנה השפעה ישירה על מצבנו הפיזי והנפשי.

לדוגמא לכלול בתפריט היומי שלנו מזונות הנחשבים "מרגיעים" יותר כמו אצות שונות, ספירולינה, חליטות צמחי מרפא ותה ירוק המסייעים בתחושת רוגע ומקלים על מערכת העיכול שיש בה לעתים מן ה"כובד" הפיזי המעיק עלינו גם נפשית וגורם לאי נוחות ומתח מצטבר.

בספא רפאל סנטר ניתן לתאם פגישת אבחון שבמהלכה ניתן להתאים עבורכם תפריט תזונתי מתאים למצבכם הגופני והנפשי תוך הכרת נקודות החזקה והחולשה של גופכם ובכך לסייע בהבאת שלווה ורוגע נפשי על ידי תחזוקה וניהול נכון של מערכות הגוף השונות שלנו.


רגע לפני שאתם פונים לטיפול תרופתי נשמח להיפגש ולראות לכם דרך אחרת לשקט נפשי וטיפול בחרדות.

לפגישת יעוץ חייגו: 08-9495555

  • 1
  • 4
  • 5
  • 2
  • 3