צור קשר: info@r-c.co.il  |  טלפון 08-9495050
icon facebok icon instgram icon shopping icon youtube small  :stay connected

חברי מועדון נהנים יותר! 20% הנחה על מגוון טיפולים הצטרפו עכשיו

רוב האנשים, וגם אני פעם הייתי כזו-נבהלים מעצם המילה "שינוי".

שינוי מבחינתם זה 180 מעלות, זה איסורים, זה לעצור את הכיף ולהיכנס לשגרה משעממת מדי, צירוף המילים "חנות טבע" היא כמו קללה עבורם, אבל מסתבר שיש גם דרך אחרת לחיות את השיטה או "התורה" הזו אם תרצו בעיקר היום כשהמודעות גדלה, המבחר הוא עצום ואפילו רשתות המזון דואגות לנו "הבריאים" לחלופות טובות והוגנות למזון התעשייתי ככה שהתזונה הבריאה היא די מעבר לפינה היום ולא צריך להרחיק לכת בשבילה ואוכל טבעוני, צבעוני, בריא וקל לעיכול נמצא היום בכל מקום שרק נגיע אליו.  

salad 777791 640

אני אישית עד השינוי הזה העדפתי מינימום ביקורים במטבח המשפחתי, כמה שיותר קל מהיר וזריז אבל לכל אלו היה מחיר די כבד על הבריאות וברגע שבדיקות הדם החלו לתת אותותיהן הבנתי שעם טיפה התעסקות אני יכולה לחיות חיים טובים ובריאים יותר.

היום אני נכנסת למטבח בשמחה, נהנית מהזמן שלי שם, נהנית להמציא לעצמי שילובים צבעוניים מזינים ומעניינים ואם באמת בא  לי לפרגן לעצמי אני מתרעננת באיזה קורס או סדנת בישול ברוח המטבח והחיים החדשים שלי ונהנית ללמוד כל יום מחדש כמה רבות האפשרויות שיש בפנינו.

לקריאה נוספת:

עשרת הדיברות שלי

ולארח? זו הפכה להיות חגיגה אמתית, אני כל פעם מתענגת על אורח שמתלהב מאיזו מנה שהכנתי ואני שמחה תמיד לומר שהיא בריאה ומזינה ותמיד מצחיק לראות את הפרצוף המופתע שלהם ובעיקר משמח לשמוע אותם אומרים שהם חייבים לנסות את זה גם בבית.

זו הדרך האישית שלי להעביר הלאה את דרך החיים הזו, דרך הקיבה -אין יותר טוב מזה😊  כי לא הרבה יודעים אבל רוב המחלות הכרוניות שאנחנו סוחבים איתנו לאורך השנים לגמרי נובעות מתזונה לקויה ובעיקר מהעובדה שאנחנו לא ממש מקשיבים לגוף שלנו וכבר התרגלנו "לסימפטומים" שכל אחד מהמזונות האלו מביאים אתם (כאבי בטן ומוצרי חלב, מלח ולחץ דם ועוד).

וכאן חברים וחברות אני נכנסת לתמונה, אשמח ללוות אתכם יד ביד לשינוי תזונתי בריא קל ושפוי ולהיות שם אתכם ברגע האמת ובמבחן התוצאה.

רונית דיוויס – מטפלת רב תחומית ומתמחה בתזונה לפי גישת הרמב"ם, ריפוי טבעי ונתורופתיה  ומנכ"לית "ספא רפאל סנטר" רחובות

 למידע נוסף או קביעת פגישת ייעוץ  חייגו 052-3775532

  • 1
  • 4
  • 5
  • 2
  • 3