צור קשר: info@r-c.co.il  |  טלפון 08-9495050
icon facebok icon instgram icon shopping icon youtube small  :stay connected

חברי מועדון נהנים יותר! 20% הנחה על מגוון טיפולים הצטרפו עכשיו

בואו להפקיד את הגוף שלכם בידי מומחים ותראו איך האנרגיות חוזרות לגוף במהרה. האווירה בחדרי הטיפולים של מרכז הספא אקסקלוסיבית ומעוצבת בהקפדה כדי להקנות למבקרים מקסימום שלווה ונחת. ניתן להשיג חבילות ספא הכוללות מספר עיסויים וארוחות. תמיד אפשר לבוא עם בן הזוג או אדם קרוב וליהנות מפינוקים שיעזרו לכם להרגיש כמו חדש.

עיסוי לכתפיים ולגב

טיפול ספא זה מתאים להפגת מתחים המצטברים בשרירים שהפלג הגוף העליון. שוכבים על הבטן המטפל חש היכן הנקודות שדורשות טיפול מיוחד ומעסה אותן עד שהשריר נרפה ומשתחרר. חי היום יום עמוסים בפעילויות פיסיות ובתנועות לא נכונות שגורמות לנו לשחיקה של הגב ולשרירים תפוסים. במהלך העיסוי עושים שימוש בשמנים ארומטיים מיוחדים שחלקם ייחודיים לספא רפאל. 

יום ספא לספורטאים

עיסוי זה מניע את איברי הגוף ויחד עם זאת מנסה לחדור פנימה אל תוך השרירים והרקמות. טיפול זה ממריץ את זרימת הדם ומשחרר את השרירים התפוסים בכול הגוף. חשים איזון ושלווה פושטת בגוף. טיפול שכזה מתאים במיוחד לאנשים עבורם פעילות ספורטיבית הינה חלק מהשגרה שלהם כמו ספורטאים.

עיסוי שוודי מקצועי

עיסוי שוודי פועל על כל האיזורים בגוף ומותח את האיברים והשרירים. המעסה משתמש בשמנים ארומטיים ייעודים שנכבשו בכבישה קרה. העיסוי מפחית את המתחים הגופניים והנפשיים ומאזן את מחזור הדם. עיסוי שבדי קלאסי אינו אחד מהמומלצים שבעולם טיפולי הספא.

רפלקסולוגיה

מה שמיוחד בעיסוי לעומת היתר הא גירוי בנקודות אסטרטגיות בכפות הרגליים. על פי הרפואה הסינית, כל איבר בגוף האדם מושפע מאזור בכף הרגל. המעסה לוחץ על הנקודות ובכך משחרר לחצים ומרפה את המתח. ניתן לטפל בצורה זו בבעיות במערכת הטיפול, במערכות הנשימה וגם מסייע לשכך כאבים טורדניים.

טיפולי פילינג

טיפולים של פילינג לעור מתבצעים במשיחת הגוף בשמנים בריאים במיוחד עשויים שומשום חם ומי ים המלח. תערובת השמנים מכילה גם שמנים אתרים התורמים לשלוות הגוף. מעסים את העור עד שהוא סופג את השמן. בסוף העיסוי הגוף הרמוני ומלא רעננות. מרכס הספא ממליץ על הטיפול עבור אלו החושקים בהתחדשות האנרגיות. כמה מרגש לבוא ליום ספא.

  • 1
  • 4
  • 5
  • 2
  • 3