צור קשר: info@r-c.co.il  |  טלפון 08-9495050
icon facebok icon instgram icon shopping icon youtube small  :stay connected

חברי מועדון נהנים יותר! 20% הנחה על מגוון טיפולים הצטרפו עכשיו

אז אמנם המומחיות שלנו בספא רפאל סנטר היא מנוחה ורוגע אך המקצועיות שבטיפולי הגוף שאנו מציעים חשובה אף יותר. לעיסוי מקצועי או רפואי ישנה יכולת לשקם ולחלץ את הגוף שלנו ממצבים שונים ומורכבים.

יש דרך אחרת

עיסוי שוודי קלאסי או עיסוי רפואי הנעשים על ידי מעסים מוסמכים ומנוסים, עשויים להיות פתרון או לפחות חלק מהצעדים אליו כאשר מדובר בכאבי גב כרוניים הנגרמים מפעילות יתר, עומס על הרקמות, לחץ נפשי, פציעות שונות ותאונות דרכים.

כאבי גב עלולים לפגוע רבות בשגרת חיינו ויותר מכך באיכות חיינו ואין שום סיבה שלא ננסה להקל על עצמנו במיוחד כאשר הפתרון נמצא במרחק נגיעה, ו-50 דקות בחדר טיפולים מקצועי ומרגיע ויכול להביא להקלה משמעותית בכאב ובתחושת אי הנוחות. לאחר תאונות דרכים לדוגמא, ולו הקלה ביותר, לכאורה אנו חשים בטוב ואין פגיעה הנראית לעין, אך למחרת בבוקר נוכל במהרה לחוש את הרקמות שלנו מכווצות, השרירים נוקשים ומתוחים-דבר שלא הרגשנו ערב קודם וזוהי למעשה ההגדרה ל-"פציעה יבשה".

הסיבה לכך היא האדרנלין המציף את הגוף שלנו לאחר פציעה או תאונה כאלו ואחרות המטשטש את תחושת הכאב ולכן רק לאחר מספר שעות(לרוב לילה) נחוש בכאבים העזים האלו. במקרה כזה עיסוי קלאסי או עיסוי רפואי עלולים לעשות פלאים ולהקל עלינו מהסבל שנגרם לנו. מומלץ להגיע לעיסוי כבר למחרת הפגיעה, את העיסוי מתחילים המטפלים בחימום הרקמות והשרירים על מנת לרכך אותם לקראת המשך הטיפול וכדי להגיע להקלה משמעותית בכאב.

בספא רפאל סנטר - הגב שלכם בידיים טובות

אם מתחשק לכם להתפנק בעיסוי מלטף ומרגיע בספא רפאל סנטר תוכלו למצוא את המענה לכל מגוון טיפולי הגוף והעיסויים בעוצמות השונות ובמיוחד כשמדובר בעיסוי רפואי מקצועי למטרת הקלה בכאבים כרוניים כתוצאה ממתח נפשי או מחלות פיזיות אחרות.

הגב שלנו והשרירים בו הם ראי מדויק למצבנו הפיזי. כאשר אנחנו סובלים מבעיה רפואית כלשהי קלה כחמורה ניתן בקלות להרגיש זאת על הרקמות בגב שלנו.

כאשר אנו סובלים מאי נוחות ומכאבים המפרים את שלוותנו, מבלי לשים לב אנו מתהלכים קפוצים ודרוכים דבר הגורם לשרירי הגב והשכמות שלנו להתכווץ ולהתקשח ובכך לגרום לנו לכאבי גב. אם אתם סובלים מכאבי גב כרוניים ברמות שונות דעו לכם כי ישנה חשיבות גבוהה מאוד הקפדה על עיסוי מקצועי על ידי מטפלים מוסמכים בלבד.

בספא רפאל סנטר תוכלו לבחור מבין רשימת מטפלים ומטפלות ארוכה, מקצועית ומוקפדת ולדעת שאתם בידיים טובות.


רוצים להיפרד מכאבי הגב לשלום? חייגו 08-9495555

  • 1
  • 4
  • 5
  • 2
  • 3