צור קשר: info@r-c.co.il  |  טלפון 08-9495050
icon facebok icon instgram icon shopping icon youtube small  :stay connected

חברי מועדון נהנים יותר! 20% הנחה על מגוון טיפולים הצטרפו עכשיו

עיסוי באבני בזלת חמות

הבחירה בעיסוי באבנים חמות דווקא באמצעות אבני בזלת מקורה בתרבות האינדיאנית בה האמינו כי לאבני הבזלת ישנן תכונות חיוניות רבות והיא בעלת השפעה חיובית מאוד על גוף האדם הן בפן הפיזי והן בפן הנפשי.

כאשר מונחת אבן בזלת חמה לאורכו של עמוד השדרה נפלטים ממנה אט אט גלי חום בעלי יכולת חיזוק המערכת החיסונית, ריכוך הרקמות והרפיית השרירים על ידי החום עצמו. אבני הבזלת עשירות במינרלים דבר הגורם לחום שלהן להישמר לזמן ממושך.

בהיבט הנפשי כך האמינו האינדיאנים, לעיסוי אבנים חמות יש יכולות לשחרר חסימות אנרגטיות בנפש שלנו הגורמות לנו למחסומים נפשיים המביאים עימם מעצור ועיכובים בחיינו האישיים.

עיסוי באבנים חמות

עיסוי באבנים חמות-מלך הכיתה של טיפולי הגוף

הסיבה לכך שעיסוי באבנים חמות הוא אחד מטיפולי הגוף הפופולריים ביותר היא העובדה שהטיפול באבנים חמות הוא טיפול הוליסטי המעניק למטופלים מעטפת כוללת של טיפול גוף ונפש.

עיסוי באבנים חמות מסייע בניקוי רעלים מהגוף, המרצת צרם הדם וחיזוק המערכת החיסונית. שמן השקדים איתו מתבצע טיפול באבנים חמות הינו מלא בתכונות חיוביות המעניקות לעיסוי בו ערך בריאותי מוסף מעבר למגע הנעים והמרגיע שלו. כבר מוכח שנים רבות כי ללחץ ומתח נפשי ישנה השפעה ברורה על הגוף שלנו. ככל שאנו מתוחים יותר ולוקחים חלק פעיל במרדף היומיומי-כך הגוף שלנו יהיה קפוץ יותר, השרירים שלנו יהיו נוקשים יותר וחשופים יותר לפציעות ופגיעות.

שמן השקדים עתיר בוויטמין E, אשלגן, ברזל וחומצות שומן בלי רווי. בניגוד לשאר השמנים, שמן השקדים הוא קליל ואוורירי יותר לכן קל יותר להחדירו אל תוך רקמת העור תוך כדי עיסוי ובכך נפלטים כל היתרונות שבו אל תוך מחזור הדם שלנו.
עיסוי אבנים חמות בספא רפאל סנטר הוא אידאלי גם לסובלים מבעיות עור כרוניות או אפילו יובש קיצוני, השמן הנספג בתוך העור במהלך העיסוי מרווה את העור בשומן המסייע בהקלה ביובש או גרד אם קיימים והעיסוי בו מותיר את העור חלק להפליא וגמיש במיוחד.

לפרטים מלאים על העיסויים שלנו ועל חבילות הפינוק והספא שלנו ניתן לקרוא באתר לחצו כאן

לקביעת תורים חייגו 08-9495555

  • 1
  • 4
  • 5
  • 2
  • 3