צור קשר: info@r-c.co.il  |  טלפון 08-9495050
icon facebok icon instgram icon shopping icon youtube small  :stay connected

חברי מועדון נהנים יותר! 20% הנחה על מגוון טיפולים הצטרפו עכשיו

האם מותר לבצע עיסויים וטיפולי גוף במהלך ההריון?

בספא רפאל סנטר, ודאי שכן.
במידה וההריון תקין  ואין איסור ספציפי  מצד הרופא שלך, אצלנו תוכלי להינות מעיסוי במהלך ההריון ולבחור עבורך מטפל או מטפלת מתוך רשימה ארוכה של מטפלים ומטפלות המוסמכים בדיוק לטיפול בנשים בהריון ואחרי לידה.

הסיבה שלא כל מעסה רשאי לטפל בגופה של אישה בהריון היא שאת העיסוי יש לבצע בטכניקה ובתנוחה מסוימות על מנת לא להזיק חלילה ועל מנת לאפשר למטופלת נוחות מריבית ורוגע במהלך הטיפול.

עיסוי בהריון מתבצע לרב בשכיבה על הצד, שכן זוהי התנוחה הנוחה ביותר עבורך והבטוחה ביותר עבור תינוקך.

בהתאם לנוחיותך ובקשתך ניתן לרפד את מיטת הטיפולים בכריות על מנת לספק עבורך רכות מושלמת במהלך הטיפול ולך נותר רק לשכב ולהירגע כי אין דבר שאת וגופך זקוקים לו כרגע יותר מזה.

שניים באחד. עיסוי לנשים בהריון- עבורך ועבור תינוקך

ההריון הוא נס, הוא חוויה שאין דומה לה והוא יכול להיות תקופה מדהימה, מלאה בחוויות, רגשות ותחושות שמעולם לא חווית.

בנוסף לכל אלו, תקופת ההריון לעתים מלווה בחששות רבים, שינויים הורמונליים הגורמים לתנודות במצבי הרוח וכמובן שינויים פיזיים אשר לעתים לא פשוט לנו ולגופנו להסתגל אליהם.

מרכז הכובד של גופך משתנה  ולחץ רב מופעל על הגב, האגן והרגליים.

עיסוי נעים, משחרר מפנק ומרגיע יסייע לך בהקלה על כל התחושות האלו ויעזור לך לעבור את תקופת הריון בנוחות וקלות.
עיסוי בהריון מסייע ומשפר את זרימת הדם בגופך, דבר המשפיע ישירות על העובר שלך המקבל את החמצן שלו דרכך, ולמעשה ניזון מכל מה שגופך סופג בתשעת החודשים האלו מבחינה נפשית ומבחינה פיזית.

עיסוי לנשים בהריון משחרר מתחים ולחצים תוך כדי שכיבה על מיטת הטיפולים והורדת העומס מגופך ועל ידי שחרור והרפיית השרירים במגע רך, המותאם בדיוק לצרכים של גופך בימים אלו. לאחר העיסוי תרגישי את המתח משתחרר, הלחצים הוסרו ותחושת רוגע שאחריה כל מה שיתחשק לך הוא לעצום עיניים ופשוט לישון.

עיסוי לנשים בהריון
חשוב מאוד: מומלץ לוודא עם הרופא המטפל שלך כי אין איסור מצדו לטיפולים מסוג זה. לגבי השימוש ביתר מתקני הספא המפנקים שלנו כמו חמאם טורקי, סאונה וג'קוזי תאלצי להמתין עד אחרי הלידה כיוון שכל אלו משלבים בתוכם טמפרטורות חום גבוהות במיוחד אשר אינן מומלצות במהלך ההריון ואף עלולות לגרום לצירים מוקדמים.

העניקי לעצמך, לגופך ותינוקך את הרוגע שהם זקוקים לו.

לקביעת תור לעיסוי מקצועי לנשים בהריון חייגי : 08-9495555 או  לחצי כאן

לקריאה נוספת:

חביבי הקהל-מצעד חמשת טיפולי הספא הפופולאריים ביותר

 

  • 1
  • 4
  • 5
  • 2
  • 3