צור קשר: info@r-c.co.il  |  טלפון 08-9495050
icon facebok icon instgram icon shopping icon youtube small  :stay connected

חברי מועדון נהנים יותר! 20% הנחה על מגוון טיפולים הצטרפו עכשיו

לרקוד

עקב העובדה שפעילות כמו ריקוד זוהי פעילות אשר מצריכה לא מעט מאמצים מהגוף, ללא ספק מדובר בסוג פעילות שלא תהיו מעוניינים לשלב מייד לאחר טיפול הספא. הסיבה לכך זה עצם היותה של הפעילות כזו אשר עשויה להביא את הגוף שלכם לכדי חוסר שלווה נפשית עקב השינוי הקיצוני מן המצב הקודם בו היה שרוי גופכם.

להתפרע בכל צורה

אין זה משנה על מה חשבתם, תמיד יהיה מומלץ להישאר רגועים לאחר תום טיפול הספא שלכם. הרי סביר להניח כי תצאו רגועים לחלוטין מן הטיפול, דבר אשר נלווה לתחושת שלווה נעימה במיוחד. בכדי שהגוף שלכם באמת יהיה במצב אופטימלי מצדו תהיו חייבים להבטיח כי אתם באמת פועלים בצורה הנכונה.

כלומר תצטרכו להימנע מכל התפרעות לאחר תום הטיפול וזאת בכדי לאפשר לגוף לחזור למצבו הטבעי אט אט.

צפו במגוון העיסויים שלנו >>

אז מה כן לעשות בעצם?

הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות מייד לאחר טיפול הספא יהיה לשבת ולהירגע. במידה וכך תעשו תוכלו להיות בטוחים כי יתאפשר לכם לחוש הכי בנוח שרק אפשר מבחינת התחושה הגופנית שלכם. בכל מקרה, בכדי שבאמת כך יהיה תצטרכו לוודא כי אתם באמת נחים במקום אשר יהיה נוח לגופכם. מקום כזה ללא ספק יהיה היכן שתרצו לבלות את זמנכם.

לאור הדבר כל שתצטרכו לעשות יהיה להגיע אל ביתכם לאחר תום הטיפול וליהנות ממנוחה נעימה. לצד זאת גם מנוחה במקום נעים ורגוע כמו חוף הים ללא ספק יכולה להיות אופטימלית מבחינתכם. לפיכך רק תצטרכו לוודא כי אתם פועלים בצורה הנכונה וזאת כאשר אתם מגיעים למקום אשר באמת יספק את הצרכים שלכם.

בחירה במקום הנכון תהיה חיוניות מאין כמוהה ותוכלו להיות בטוחים כי מציאתו תוכל להיות פשוטה במיוחד. רק תהיו חייבים לוודא כי אתם ניגשים אל ההתמודדות עם העניין ובצורה האחראית ביותר שישנה. זוהי הדרך לפעול מבחינתכם ותוכלו להיות בטוחים בדבר ובמאת האחוזים. אז שימו לב כי אינכם מוותרים על אף פרט במהלך הדרך. הרי כל אחד מכם בוודאי היה מעוניין להשיג לעצמו את הטוב ביותר.

אולי יעניין אתכם לקרוא על - 

עיסוי שוודי 

עיסוי באבנים חמות

  • 1
  • 4
  • 5
  • 2
  • 3