צור קשר: info@r-c.co.il  |  טלפון 08-9495050
icon facebok icon instgram icon shopping icon youtube small  :stay connected

חברי מועדון נהנים יותר! 20% הנחה על מגוון טיפולים הצטרפו עכשיו

העיסויים והטיפולים השונים ממלאים את הגוף אנרגיות, משחררים מתחים, מרפים לחצים ומשכיחים כאבים. מדי יום אנו מבצעים תנועות לא נכונות כמו כיפוף של הגב וסיבוב הרגליים. פעולות אלו שוחקות את הסחוס ומקרינות כאב על איברים נוספים בגוף. בעלי תינוקות ופעוטות מרימים אותם ונושאים אותם על המותניים, לעיתים הדבר גורם לפציעות ולכאב שנגרר ונגרר. ספא רפאל סנטר מחזיר את החיוך לפנים ואת הכשירות לגוף.

טיפול לשכמות ולגב

כדי להשיב לגוף את החינניות והבריאות התקינה, ישנם טיפולים ייעודיים לפלג הגוף העליון ולחוליות. עמוד השדרה הינו איבר שפגיע מאוד לתנועות לא נכונות ונמצא בעומס גבוהה תחת משקל פלג הגוף העליון. עיסויים לכתפיים ולצוואר מסייעים לשחרר את השרירים ולהחדיר אנרגיות חדשות פנימה. עיסויים כמו עיסוי שוודי ועיסוי רקמות עמוק גם הם מטפלים בגב כמו גם באיזורים נוספים. טיפול באבנים חמות המונחות על החוליות מחמם את השרירים ומרפה אותם. כמה טוב לחזור ממרכז הספא וליהנות כמו שצריך.

פוט-מסאג'

ישנם טיפולים ייעודיים לכפות הרגליים. כל מי שטס לתאילנד מתלהב מהעיסויים המפנקים בכול פינה במדינה. חמאם ספא רפאל סנטר מאפשרת ליהנות מחוויה מיוחדת לרגל באמצעות עיסוי לכפות הרגליים בשמנים ארומטיים שנספגים בעור ומרפים את השרירים. הליכה, ריצה וספורט רב שוחק את הסחוס ומקרין כאב על הגב. פעילות פיזית רבה גורמים במקרים מסוימים לעייפות ותשישות. בכף הרגל יש עשרות עצמות ולכן יש צורך בטיפול מקצועי ואיכותי שיסייע הקלת הלחץ והכאב.

פילינג וחמאם טורקי

אחד המתקנים הכי מהנים בספא רפאל הוא החמאם הטורקי המיוחד. אטרקציה זו מהווה טיפול הפועל על כל הגוף ומשלב מתיחה של האיברים והפעלת לחץ גבוה. מעסים מקצועיים מקרצפים את הגוף עם מברשות מיוחדות ומחלצים את האיברים. הפילינג לעור והחוויה של הקצף הרב מעניקים לגוף חוויה שונה ומרגשת. הלחץ על האיברים השונים והמתיחה של הגוף גבוה בטיפול זה מאשר בעיסויים אחרים במרכז. חדר הטיפולים של החמאם הטורקי מעוצב בצורה שונה ומהמוכר ויוצר תחושה אוטנטית וקסומה.

על הסאונה והג'קוזי שבספא

חוץ מהטיפולים והעיסויים עצמם, אפשר ליהנות מהזמן בזכות מתקנים כמו ג'קוזי וסאונה. לפני כל טיפול נכנסים לאווירה בזכות עיצוב מיוחד ופסטורלי. שעות הפעילות של רפאל סנטר מאפשרים להגיע לפני העבודה ולהתחיל את היום ברגל ימין. קבוצות וזוגות יכולים להגיע ליום חווייתי וליהנות מאירוח פרטי ובלעדי לקרבה ואינטימיות רבים. עידן המדיה החברתית מאפשר להצטלם ולהעלות את כל התמונות לפייסבוק. כך משוויצים באירוח הנפלא שבספא רפאל

  • 1
  • 4
  • 5
  • 2
  • 3