צור קשר: info@r-c.co.il  |  טלפון 08-9495050
icon facebok icon instgram icon shopping icon youtube small  :stay connected

חברי מועדון נהנים יותר! 20% הנחה על מגוון טיפולים הצטרפו עכשיו

גם חבילות מפנקות של טיפולים בספא הפכו להיות מתנות פופולאריות ומשתלמות לכל אירוע, למשל, חבילות זוגיות ליום נישואים, ימי הולדת, מסיבת רווקות או מתנת פינוק לסבתא מכל הנכדות. מעבר להנאה המענגת, לטיפולי ספא סגולות בריאות עם תוצאות מופלאות. אז מה כל כך בריא בספא?

טיפולים ספא שמרפאים את הגוף

מגוון העיסויים שמציעים מרכזי הספא פונים לכל חלק ואיבר בגוף, מקצה האצבעות ועד השערה בראש. יש טיפולים כלליים במהלכם כל הגוף מקבל יחס, לעומת טיפולים שמתמקדים במקורות כואבים. סוגי הטיפול השונים שמתמקדים באזורים תפוסים וכואבים מחדירים בהם הפוגה ושחרור. ככל שהטיפול יותר ארוך, כך השפעת הטיפול תורגש גם בטווח הארוך. לאחר בילוי בספא, הגוף מרגיש חזק, יציב ובריא יותר.

טיפולים בספא שמעולים לנפש

הגוף אינו היחיד שמרוויח מטיפולי הספא. האמירה הידועה שנפש בריאה מקורה בגוף בריא אמיתית לחלוטין. העיסויים מטפלים גם בנפש ומבריאים אותה מתשישות, לחצים ומתחים, ואפילו מפרקים כעסים ולחצים. אדם בריא אינו בא לידי ביטוי רק בחוסן פיזי, אלא בשחרור המחשבות מכל הרע והמורכב בחיים והתמקדות בטוב ובהוקרת תודה מהחיים.

טיפולים בספא שממריצים את העור

לא משנה באיזה עיסוי או טיפול תבחרו, אין ספק שהעור שלכם יבריק ויקבל ברק חיוני בסיום. פעילות העיסוי, המגע הישיר והיחס שעור הגוף מקבל מהמטפלים מזריקים לו באופן טבעי אנרגיה שממריצה את תאי העור החיצוניים. מעבר לטיפולים, מערכות ספא כמו ג'קוזי, סאונות או חמאם טורקי משפיעים על העור באופן ישיר ומיידי ומקנים לא מגע חלק יותר, גמיש ומראה בריא.

טיפולים בספא שמקפיצים את מצב הרוח

כשהגוף משוחרר, הנפש מתמלאת באנרגיה והעור נוצץ ובוהק, מצב הרוח חוגג. ההתנתקות מהשגרה המונטונית והמתישה וההתמסרות המוחלטת לכמה שעות של הפוגה מלחצים ושקט משפיעים על הלך הרוח והופכים כל אדם רוטן למדושן עונג ומחייך. כדאי לפנות כמה שעות טובות ולא למהר להגיע מקום אחר בסיום הביקור בספא כדי להמשיך עם האווירה במהלך היממה

  • 1
  • 4
  • 5
  • 2
  • 3