צור קשר: info@r-c.co.il  |  טלפון 08-9495050
icon facebok icon instgram icon shopping icon youtube small  :stay connected

חברי מועדון נהנים יותר! 20% הנחה על מגוון טיפולים הצטרפו עכשיו

מרכז השקט הנפשי שלנו

הגוף שלנו הוא מרכז השקט שלנו, ככל שנטיב עמו נדאג לו ונתחזק אותו הסיכויים שלנו לרוגע ושלווה נפשית גבוהים יותר.

לא סתם ספורטאים ואנשים העוסקים בפעילות גופנית באופן קבוע נראים ומרגישים חיוניים יותר, לגוף בריא ומשוחרר ישנה השפעה ישירה על מצב הרוח שלנו.

תחזוקה היא גם אימון כושר והקפדה על תזונה אבל בהחלט לא רק. עיסוי בספא ידוע כאחת הדרכים הטובות והנעימות לשחרור חסמים פנימיים והגברת הזרימה התורמים לחיזוק המערכת החיסונית שלנו ומאפשרים לגוף שלנו להתמודד עם חולשות ומחלות שונות טוב יותר.

רפלקסולוגיה - מבחוץ כלפי פנים

הרפלקסולוגיה פועלת לפי האמונה שלכל איבר פנימי בגוף שלנו יש ביטוי בנקודות חיצוניות על פני רקמת העור שלנו. טיפול רפלקסולוגיה לאחר אבחון ממוקד ידוע כמסייע רבות בשיפור תפקוד מעי רגיז לדוגמא. מעי רגיז היא תופעה של בעיות בתפקודי המעיים שאחד הגורמים העיקריים הוא לחץ נפשי, חוסר איזון הורמונלי ועוד דברים שלא בהכרח קשורים למזון שאנחנו אוכלים.

בטיפול רפלקסולוגיה משחרר המעסה נקודות מסוימות בגוף על ידי לחיצה ממוקדת אשר מביאה לשחרור הלחץ והעומס על אותה נקודה, משחרר חסימות פנימיות הגורמות למתח נפשי וחוסר זרימת אנרגיה ובכך עשוי להביא להקלה של ממש בתסמינים השונים.

טיפולי גוף בספא

עיסוי בספא - טיפול לגוף ולנפש

כאבי שרירים מתוחים ותפוסים עלולים לפגוע ממש באיכות חיינו. אם אנחנו מתהלכים לנו בכתפיים כפוצות, שכמות נוקשות עד אפילו הגבלה בתנועה זה רק הגיוני שנתמודד בנוסף לכך גם עם חוסר אנרגיה, ללא חיוניות וללא מצב רוח כי מי אוהב להסתובב בתחושת אי נוחות שכזו?

עיסוי רקמות עמוק לדוגמא הוא עיסוי אידאלי למצב גופני שכזה. עיסוי רקמות עמוק מתבצע על ידי מגע אינטנסיבי ובוצמה חזקה יותר באופן יחסי דבר הגורם למעסה לחדור יותר אל עומק הרקמות ולהביא את המטופל לשחרור מרבי של השרירים המכווצים והנוקשים.

עומס נפשי וגופני - תנו לרגליים שלכם שעה של שקט

מי מאתנו העוסק בעבודה מאומצת המצריכה עמידה סטטית על הרגליים במשך שעות ארוכות יוכל להזדהות עם תחושת הנימול, ההתקשחות והבעירה בכפות הרגליים בסוף כל יום עבודה.

לפעמים אנחנו לא מאפשרים לעצמנו לנוח ולתת לגוף שלנו להתחזק ולהתחדש וכך יום אחר יום כפות הרגליים שלנו נשחקות וכבר שכחנו איך הן הרגישו קודם.

עיסוי קצוות בדגש על עיסוי כפות רגליים הוא עיסוי קלאסי בדיוק למקרים כאלו. יום אחד בשבוע, לשעה אחת תוך כדי שכיבה על מיטה מלטפת תוכלו לחדש לעצמכם את עור הרגליים, לרכך את הרקמות שלהן ולהתמלא באנרגיה לשבוע חדש.


לקביעת תורים למגוון טיפולים לגוף ולנפש ולכל שאלה או התייעצות חייגו 08-9495555

  • 1
  • 4
  • 5
  • 2
  • 3