צור קשר: info@r-c.co.il  |  טלפון 08-9495050
icon facebok icon instgram icon shopping icon youtube small  :stay connected

חברי מועדון נהנים יותר! 20% הנחה על מגוון טיפולים הצטרפו עכשיו

עיסוי פנים - הסגולות הגלומות בעיסוי פנים מקצועי

כאשר אנו לחוצים או עייפים, ניתן לראות זאת היטב על הפנים שלנו. סביר להניח שכבר יצא לכם לזהות האם אדם ישן טוב ומרגיש טוב או האם אדם ישן רע מרגיש רע לפי מראה פניו. כשמדובר בנו, הרי שקל לנו עוד יותר להבחין בשינויים הללו, די במבט אחד במראה.

 ישנן מגוון דרכים שיכולות לסייע לנו להפחית את רמת הלחץ ולשמור על הבריאות הפיזית והנפשית שלנו, חשוב מאוד שנכיר את הדרכים הללו כדי שנוכל לשפר את חיינו. חלק מהדרכים שיכולות לסייע לנו לשפר את מצבנו הפיזי והנפשי, יכולות לסייע לנו גם לשפר את מראה הפנים.


עיסוי פנים משולב עם עיסוי קרקפת – שפע יתרונות בעיסוי אחד

אחת הדרכים שיכולות לסייע לנו לשפר את המצב הפיזי, הנפשי וגם את עור הפנים, היא לבצע עיסוי פנים מקצועי. עיסוי פנים שמתבצע על ידי מטפלים מיומנים במקום מרגיע ונעים ומשלב בתוכו גם חומרים מזינים, יכול להפחית את המתחים, לספק לעור רכיבים חיוניים שישפרו את מרקמו ומראהו, להמריץ את הדם וייצור הקולגן באזור, לסייע בהרפיית השרירים ועל ידי כך להפחית קמטים ונפיחות בפנים.

בעת העיסוי, משתחררות אנרגיות והתוצאה היא שהמטופל מרגיש שליו ורגוע. נוסף על הפחתת המתחים, מסייע עיסוי פנים גם בהפחתת עייפות ומיגרנות.

מעבר לזאת, עיסוי פנים יכול לכלול עיסוי קרקפת. עיסוי קרקפת יכול לשפר את זרימת הדם לשורשים של השיער וייתכן שהדבר יכול לגרום לשיער להיות חזק יותר ולהראות בריא יותר. במידה שישנו שימוש בשמן שקדים, יכול העיסוי גם למנוע יובש בקרקפת.

להרגיש טוב יותר ולהיראות טוב יותר באמצעות עיסוי פנים וקרקפת

ניתן להבין שעיסוי פנים שמשולב עם עיסוי קרקפת יכול לתרום למטופל מבחינה בריאותית ונפשית ובנוסף לכך, לשפר את המראה, כך שעם סיומו של הטיפול המטופל ירגיש חיוני יותר, רגוע יותר וייראה נפלא.

כמובן שכדי להפיק את כל התועלות של עיסוי פנים, חשוב שהוא יתבצע על ידי מטפל או מטפלת מקצועיים שצברו ניסיון נרחב. מטפלים קשובים יוכלו להתאים את הטיפול לכל מטופל ולמקסם את התוצאות.

ספא רפאל סנטר – לפנק את עצמכם עם עיסוי איכותי

במידה שאתם מעוניינים לפנק את עצמכם עם עיסוי פנים וקרקפת, אתם מוזמנים לפנות אל הספא שלנו – "ספא רפאל סנטר". הספא שלנו קיים מזה 20 שנים וצוות המטפלים שלנו מקצועי ומיומן. במידה שתפנו אלינו, תוכלו ליהנות ממגוון סוגים של טיפולים וביניהם עיסוי פנים וקרקפת.

 עיסוי פנים וקרקפת בספא שלנו ימריץ את הדם, יפחית מתחים ויזין את השיער והקרקפת. באמצעות הטיפול תוכלו לשפר את מרקמו של העור ולהעניק לו מראה חיוני ובריא יותר. העיסוי נמשך 25 דקות ועם סיומו תרגישו רגועים ונינוחים.

מעוניינים לשאול שאלה או לקבוע טיפול מהנה?

אם אתם מעוניינים לקבל מידע נוסף אודות עיסוי פנים וקרקפת וטיפולים מסוגים אחרים שמתבצעים בספא שלנו, או אם אתם מעוניינים לקבוע לעצמכם מועד לטיפול או לשאול כל שאלה אחרת, אתם מוזמנים לצור קשר עם הספא שלנו.

 תוכלו לצלצל אלינו, לשלוח מייל או למלא את הפרטים שלכם בטופס ההתקשרות ונחזור אליכם בהקדם.

נשמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם ליהנות מכל היתרונות של עיסוי פנים וקרקפת שמתבצע בצורה מקצועית.

 

 

 

 

 

 

  • 1
  • 4
  • 5
  • 2
  • 3