רשתות המדיה

חמאם טורקי רחובות

חמאם טורקי רחובות

אנשים רבים שמעו על טיפול חמאם טורקי, ולמרות זאת, לא כולם יודעים מה בדיוק מתרחש שם – במהלך הטיפול. חלק מהאנשים סבורים שחמאם טורקי הוא כמו סאונה, אך מחשבה זו אינה נכונה. שני הטיפולים – חמאם טורקי וסאונה התפתחו בתרבויות שונות והטמפרטורה שבה נעשים הטיפולים שונה אף היא.

בטיפול סאונה הטמפרטורה נעה בין 80-100 מעלות, כאשר בחמאם הטורקי הטמפרטורה היא 40 מעלות. מכיוון שהטמפרטורה שבחמאם הטורקי אינה עולה על 40 מעלות, ניתן להימצא במקום יותר זמן מאשר בסאונה. לאחר שהבהרנו שישנם הבדלים בין סאונה ובין חמאם טורקי, נשמח לספר מעט על היתרונות של טיפול חמאם.


יתרונות של טיפול חמאם

לחמאם טורקי יש הרבה יתרונות והוא תורם למטופל מבחינה פיזית ומבחינה נפשית. מבחינה פיזית, מסייע החמאם בהרחקה של רעלים מהגוף, בניקוי העור, בהמרצת הדם ובריכוך השרירים. מבחינה נפשית הטיפול מסייע בהרגעת הנפש ובהפחתת המתחים – דבר שחשוב ביותר בימינו, בהם הלחץ גבוה מאוד ועשוי לגרום לנזקים רבים.

מהם הנזקים שנגרמים בעקבות לחץ מתמשך?

הזכרנו את היתרון הגדול של החמאם – את השפעתו של הטיפול על הלחץ ואת יכולתו להרגיע את המטופל ולהשקיט את נפשו.

אנשים רבים אינם מעניקים לעצמם את התנאים שנחוצים להפחתת הלחץ ונמצאים במרוץ סביב השעון באופן מתמיד. ללחץ יש השפעה שלילית על האדם וחשוב להבין זאת. לחץ מתמשך עלול לפגוע ביכולת הלמידה ובזיכרון ולגרום לבעיות נפשיות, ביניהן: דיכאון, הפרעת פוסט- טראומה וחרדות.

 כמו כן, עלול הלחץ להעלות את הסיכון לשבץ, לגרום לכיווץ של המוח, לגרום להפרעות בשרירים, כאבי ראש ומיגרנות, לגרום לקשיי נשימה, בעיות במערכת העיכול ולהוביל להשלכות קשות נוספות.

להירגע – איך מפחיתים את הלחץ?

ניתן להפחית את הלחץ באמצעות דרכים רבות ועל ידי כך לשפר את הבריאות שלנו ואת איכות חיינו, אפילו אם עדיין ישנו לחץ, אך הרמה שלו פוחתת.

חמאם טורקי רחובות

ניתן להפחית את הלחץ על ידי ביצוע פעולות שונות, ביניהן: פעילות גופנית. ביצוע פעילות גופנית במשך חצי שעה ביום יכולה לסייע מאוד בהפחתת רמת הלחץ. נוסף על כך, יכולה מדיטציה לסייע מאוד ואפילו במהירות – תוך 3 ימים ברציפות, כאשר בכל יום מבצעים מדיטציה במשך 25 דקות.

כמובן שלשינה יש השפעה עצומה על רמת הלחץ. שינה טובה חיונית לשליטה על הורמוני הלחץ. חשוב לדאוג לכך שחדר השינה יהיה מאוורר, חשוך ושקט, להקפיד לישון טוב ובמשך מספיק שעות וכן לא לשתות קפאין ואלכוהול, לא לאכול ארוחה כבדה ולא לעשן לפני השינה.

כמו כן, ישנם טיפולים רבים שיכולים להפחית את רמת הלחץ. בתחילת המאמר הזכרנו את טיפול החמאם הטורקי שתורם מאוד בהפחתת לחצים. חמאם טורקי מאפשר למטופלים להירגע ולשכוח ולו לזמן קצר מהדאגות והמשימות, והיום ניתן לבחור בין מגוון סוגים של טיפולים, לרבות טיפולים בקבוצות ושהייה יומית בחמאם.

מעוניינים ליהנות מטיפול חמאם טורקי מקצועי? בואו אלינו – אל ספא רפאל סנטר!

במידה שאתם מעוניינים לתרום לגופכם ולנפשכם וליהנות מטיפול חמאם טורקי ברחובות, טיפול מקצועי ומפנק, אתם מוזמנים אל מרכז הספא שלנו – ספא רפאל סנטר.

המרכז שלנו הוא מתחם בריאות וספא בו תוכלו למצוא טיפולים רבים, לרבות טיפולי חמאם טורקי. בין טיפולי החמאם המגוונים שלנו תוכלו למצוא: קרצוף אותנטי בחמאם, קפה טורקי, חוויית חמאם קבוצתית, שהייה יומית בחמאם וקרצוף הסולטן.

נשמח לעמוד לשירותכם, להתאים את הטיפול הנכון ביותר עבורכם ולענות על כל שאלה. תוכלו ליצור קשר באמצעות הטלפון, המייל או למלא את הפרטים שלכם ונחזור אליכם בהקדם!

להזמנת טיפול השאירו פרטים

הכי פופולארים

סאונה

סאונה – טרנד חם. מאוד חם

בקיץ הישראלי לעיתים הדבר האחרון שאנחנו מסוגלים לחשוב עליו הוא שימוש בסאונה כיוון שזו מתקשרת לרובנו בעיקר עם חום אך השהייה בסאונה היא הרבה מעבר

עיסוי מקצועי משפיע על הגוף

מסאז’ מפנק – מומלץ ומקצועי

כיצד מסאז’ מקצועי משפיע על הגוף שלנו? ממש כמו שלחץ, סטרס ועייפות משפיעים על גופנו לרעה, גורמים להתכווצות של השרירים, לתחושה של עייפות וחוסר אנרגיה,

Cart